Dálkový autobus do Karvina

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Karvina

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Karvina, které obvykle najdete?
 • FlixBus
  19:55
  Bardejov - central bus station
  Doba trvání 7h 46m
  3:41
  Karvina central bus station
  od659,65 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 02.09.2021
105 Autobus
2 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
9,00 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Karvina
Česká republika
63 677
Koruna česká
Chcete jet autobusem do Karvina?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Karvina a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Karvina na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Karvina, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Karvina.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Karvina, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Karvina zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Karvina.

Všechny autobusové zastávky v Karvina

Zastávky
Karvina central bus station
Nádražní 695/7, Karvina (Česká republika)
Karvina Ústřední nádraží
Karvina (Česká republika)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Karvina

Najděte města blízko Karvina a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Karvina mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Katovice, Ostrava nebo Gliwice, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Karvina se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Zabrze, Bytom, Rybnik a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště, Katovice Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Karvina a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.