Dálkový autobus do Karvina

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Karvina

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Karvina
Místní čas
Země Česká republika
Populace 63 677
Měna Koruna česká
Autobus 104
Zastávky 2
Provozovatel dálkového autobusu 2
Nejvýhodnější autobus: 9,00 Kč
Chcete jet autobusem do Karvina?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Karvina a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Karvina na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Karvina, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Karvina.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Karvina, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Karvina zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Karvina.

Všechny autobusové zastávky v Karvina

Zastávky
Karvina central bus station
Nádražní 695/7, Karvina  (Česká republika)
Karvina Ústřední nádraží
Karvina  (Česká republika)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Karvina

Najděte města blízko Karvina a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Karvina mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Katovice, Ostrava nebo Gliwice, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Karvina se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Zabrze, Bytom, Rybnik a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště, Katovice Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Karvina a vyhledejte dopravní spoje

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.