Autobus Karlovy Vary → Banská Bystrica

Autobusy mezi městem Karlovy Vary a městem Banská Bystrica: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica od různých autobusových dopravců jako RegioJet pro následující dny.
dnes
od 833 Kč
zítra
neděle
od 836 Kč
pondělí
úterý
od 613 Kč
středa
čtvrtek
od 751 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    13h 45m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    7:45
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    833 Kč
  • RegioJet
    19h 5m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:05
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    1 023 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    13h 45m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    7:45
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    836 Kč
  • RegioJet
    19h 5m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:05
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    1 026 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    13h 45m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    7:45
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    613 Kč
  • RegioJet
    19h 5m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:05
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    655 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    19h 5m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:05
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    751 Kč
  • RegioJet
    13h 45m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    7:45
    Banská Bystrica
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    833 Kč

Fakta o autobusech z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako RegioJet, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica! Rezervuj si jízdenku z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica již od 613 Kč!

Nejlevnější autobus 613 Kč
Nejrychlejší autobus 13h 45m
První autobus 18:00
Poslední autobus 20:00
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 482,6 km
Autobusové společnosti RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica

Každý den vyjíždí 2 autobusů 1 autobusových společností z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
833 Kč
sobota 25.05
neděle 26.05
836 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
613 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
751 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
927 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
734 Kč
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
833 Kč
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Karlovy Vary a Banská Bystrica

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Karlovy Vary a Banská Bystrica.

Služby a komfort v autobuse z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Karlovy Vary – Banská Bystrica?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 613 Kč a trvá mu 13h 45m, než dojede do města Banská Bystrica. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Karlovy Vary – Banská Bystrica?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 613 Kč do 1 026 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Banská Bystrica.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Karlovy Vary do Banská Bystrica?

Na trase z Karlovy Vary do Banská Bystrica jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Karlovy Vary – Banská Bystrica?

Nejrychlejší autobus mezi městy Karlovy Vary a Banská Bystrica nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 13h 45m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 833 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Karlovy Vary ve směru Banská Bystrica?

První autobus do města Banská Bystrica z města Karlovy Vary vyjíždí v 18:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Karlovy Vary a Banská Bystrica?

Poslední autobusový spoj z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica vyjíždí v 20:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Karlovy Vary – Banská Bystrica?

Autobusovou linku Karlovy Vary – Banská Bystrica nabízí dopravci RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Karlovy Vary a Banská Bystrica?

Všechna přímá spojení mezi městy Karlovy Vary a Banská Bystrica můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Karlovy Vary – Banská Bystrica?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Karlovy Vary – Banská Bystrica si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Karlovy Vary – Banská Bystrica?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Karlovy Vary a Banská Bystrica.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Karlovy Vary do města Banská Bystrica

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Karlovy Vary a Banská Bystrica

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Karlovy Vary a z města Banská Bystrica. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.