Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Ivano-Frankivsk → Ostrava od 678 Kč

Porovnej 8 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava od různých autobusových dopravců jako AGAT, Avtokombinat 1 nebo Lux-reisen BIS pro následující dny.
dnes
od 678 Kč
zítra
od 678 Kč
středa
čtvrtek
od 678 Kč
pátek
od 1 102 Kč
sobota
od 678 Kč
neděle

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    13h 30m
    11:30
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:00
    Ostrava
    ÚAN
    Avtokombinat 1
    Economy
    678 Kč
  • AGAT
    14h 55m
    11:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:55
    Ostrava
    ÚAN
    AGAT
    Economy
    848 Kč
  • FlixBus
    20h 20m
    10:40
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    7:00
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    879 Kč
  • Lux-reisen BIS
    15h 30m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    11:30
    Ostrava
    ÚAN
    Lux-reisen BIS
    Economy
    989 Kč
  • Vital Euro Trans
    16h 5m
    9:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:05
    Ostrava
    ÚAN
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 102 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    13h 30m
    11:30
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:00
    Ostrava
    ÚAN
    Avtokombinat 1
    Economy
    678 Kč
  • Bus Trans International
    12h 35m
    12:15
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    0:50
    Ostrava
    ÚAN
    Bus Trans International
    Economy
    721 Kč
  • FlixBus
    15h 5m
    9:45
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    0:50
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    794 Kč
  • AGAT
    14h 55m
    11:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:55
    Ostrava
    ÚAN
    AGAT
    Economy
    848 Kč
  • Lux-reisen BIS
    15h 30m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    11:30
    Ostrava
    ÚAN
    Lux-reisen BIS
    Economy
    989 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    13h 30m
    11:30
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:00
    Ostrava
    ÚAN
    Avtokombinat 1
    Economy
    678 Kč
  • AGAT
    14h 55m
    11:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:55
    Ostrava
    ÚAN
    AGAT
    Economy
    848 Kč
  • Lux-reisen BIS
    15h 30m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    11:30
    Ostrava
    ÚAN
    Lux-reisen BIS
    Economy
    989 Kč
  • Lux-Reisen
    15h 30m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    11:30
    Ostrava
    Lux-Reisen
    Economy
    1 026 Kč
  • Vital Euro Trans
    16h 5m
    9:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:05
    Ostrava
    ÚAN
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 102 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    14h 15m
    21:15
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    11:30
    Ostrava
    ÚAN
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 102 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    13h 30m
    11:30
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:00
    Ostrava
    ÚAN
    Avtokombinat 1
    Economy
    678 Kč
  • Bus Trans International
    12h 35m
    12:15
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    0:50
    Ostrava
    ÚAN
    Bus Trans International
    Economy
    721 Kč
  • AGAT
    14h 55m
    11:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:55
    Ostrava
    ÚAN
    AGAT
    Economy
    848 Kč
  • Lux-reisen BIS
    15h 30m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    11:30
    Ostrava
    ÚAN
    Lux-reisen BIS
    Economy
    989 Kč
  • Vital Euro Trans
    16h 5m
    9:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    1:05
    Ostrava
    ÚAN
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 102 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města Ostrava do města Ivano-Frankivsk jezdí denně více než 8 autobusů. Naopak má pátek spojů nejméně, když mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 18 autobusů z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Ivano-Frankivsk a městem Ostrava s 2 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako AGAT, Avtokombinat 1 a Lux-reisen BIS, kteří denně jezdí se 5 autobusy z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava! Rezervuj si jízdenku z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava již od 678 Kč!

Nejlevnější autobus 678 Kč
Nejrychlejší autobus 12h 35m
První autobus 9:00
Poslední autobus 20:00
Denní autobusové spojení 5 Ø
Vzdálenost 477,3 km
Autobusové společnosti AGAT, Avtokombinat 1, Lux-reisen BIS, Vital Euro Trans, FlixBus, Bus Trans International, Vlines a Lux-Reisen

Nejlevnější autobusová spojení z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava

Každý den vyjíždí 5 autobusů 8 autobusových společností z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
678 Kč
úterý 18.06
678 Kč
středa 19.06
čtvrtek 20.06
678 Kč
pátek 21.06
1 102 Kč
sobota 22.06
678 Kč
neděle 23.06
pondělí 24.06
678 Kč
úterý 25.06
694 Kč
středa 26.06
678 Kč
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava.
S cenou od 678 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 1 091 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava je dopoledne, s cenou od 678 Kč. Naproti tomu je večer nejdražší denní doba s cenami od 989 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ivano-Frankivsk a Ostrava

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ivano-Frankivsk a Ostrava.

Služby a komfort v autobuse z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ivano-Frankivsk – Ostrava?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 678 Kč a trvá mu 13h 30m, než dojede do města Ostrava. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ivano-Frankivsk – Ostrava?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 8 se širokým rozpětím cen jízdenek od 678 Kč do 1 419 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Ostrava.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ivano-Frankivsk do Ostrava?

Na trase z Ivano-Frankivsk do Ostrava jezdí každý den přibližně 5 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ivano-Frankivsk – Ostrava?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava nabízí dopravce Bus Trans International, jízda trvá 12h 35m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 721 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ivano-Frankivsk ve směru Ostrava?

První autobus do města Ostrava z města Ivano-Frankivsk vyjíždí v 9:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava?

Poslední autobusový spoj z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava vyjíždí v 20:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ivano-Frankivsk – Ostrava?

Autobusovou linku Ivano-Frankivsk – Ostrava nabízí dopravci AGAT, Avtokombinat 1 a Lux-reisen BIS. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava?

Všechna přímá spojení mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: AGAT, Avtokombinat 1 a Lux-reisen BIS.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ivano-Frankivsk – Ostrava?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ivano-Frankivsk – Ostrava si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ivano-Frankivsk – Ostrava?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ivano-Frankivsk a Ostrava.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Ivano-Frankivsk do města Ostrava

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Ivano-Frankivsk a Ostrava

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ivano-Frankivsk a z města Ostrava. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.