Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Ivano-Frankivsk → Brno od 703 Kč

Porovnej 8 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Ivano-Frankivsk do města Brno od různých autobusových dopravců jako Avtokombinat 1, FlixBus nebo Lux-reisen BIS pro následující dny.
dnes
od 710 Kč
zítra
od 1 300 Kč
středa
čtvrtek
od 703 Kč
pátek
od 1 300 Kč
sobota
od 717 Kč
neděle
od 1 169 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    16h 40m
    11:30
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    4:10
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    Avtokombinat 1
    Economy
    710 Kč
  • AGAT
    17h 20m
    11:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    4:20
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    AGAT
    Economy
    888 Kč
  • Vlines
    18h 50m
    9:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    3:50
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    Vlines
    Economy
    1 154 Kč
  • Lux-Reisen
    17h 0m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    13:00
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    Lux-Reisen
    Economy
    1 242 Kč
  • Lux-reisen BIS
    15h 45m
    21:15
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    13:00
    Brno
    Hotel Grand
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 300 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    15h 45m
    21:15
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    13:00
    Brno
    Hotel Grand
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 300 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    16h 40m
    11:30
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    4:10
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    Avtokombinat 1
    Economy
    703 Kč
  • AGAT
    17h 20m
    11:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    4:20
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    AGAT
    Economy
    879 Kč
  • FlixBus
    17h 20m
    9:45
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    3:05
    Brno
    Hotel Grand
    FlixBus
    Economy
    1 135 Kč
  • Vlines
    18h 50m
    9:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    3:50
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    Vlines
    Economy
    1 143 Kč
  • Lux-Reisen
    17h 0m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    13:00
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    Lux-Reisen
    Economy
    1 231 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    15h 45m
    21:15
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    13:00
    Brno
    Hotel Grand
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 300 Kč
  • FlixBus
    22h 50m
    10:40
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    9:30
    Brno
    Hotel Grand
    FlixBus
    Economy
    2 328 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    16h 40m
    11:30
    Ivano-Frankivsk
    4:10
    Brno
    Avtokombinat 1
    Economy
    717 Kč
  • AGAT
    17h 20m
    11:00
    Ivano-Frankivsk
    4:20
    Brno
    AGAT
    Economy
    897 Kč
  • Bus Trans International
    15h 50m
    12:15
    Ivano-Frankivsk
    4:05
    Brno
    Bus Trans International
    Economy
    915 Kč
  • Vlines
    18h 50m
    9:00
    Ivano-Frankivsk
    3:50
    Brno
    Vlines
    Economy
    1 165 Kč
  • Lux-Reisen
    17h 0m
    20:00
    Ivano-Frankivsk
    13:00
    Brno
    Lux-Reisen
    Economy
    1 255 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    21h 10m
    16:20
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    13:30
    Brno
    Hotel Grand
    FlixBus
    Economy
    1 169 Kč
  • FlixBus
    22h 15m
    9:45
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    8:00
    Brno
    Hotel Grand
    FlixBus
    Economy
    1 731 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města Brno do města Ivano-Frankivsk jezdí denně více než 9 autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 17 autobusů z města Ivano-Frankivsk do města Brno, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Ivano-Frankivsk a městem Brno s 5 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Avtokombinat 1, FlixBus a Lux-reisen BIS, kteří denně jezdí se 5 autobusy z města Ivano-Frankivsk do města Brno! Rezervuj si jízdenku z města Ivano-Frankivsk do města Brno již od 703 Kč!

Nejlevnější autobus 703 Kč
Nejrychlejší autobus 12h 45m
První autobus 9:00
Poslední autobus 16:20
Denní autobusové spojení 5 Ø
Vzdálenost 591,0 km
Autobusové společnosti Avtokombinat 1, FlixBus, Lux-reisen BIS, AGAT, Vlines, Regabus, Lux-Reisen a Bus Trans International

Nejlevnější autobusová spojení z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Každý den vyjíždí 5 autobusů 8 autobusových společností z města Ivano-Frankivsk do města Brno: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
678 Kč
úterý 18.06
1 300 Kč
středa 19.06
čtvrtek 20.06
678 Kč
pátek 21.06
1 300 Kč
sobota 22.06
1 300 Kč
neděle 23.06
1 169 Kč
pondělí 24.06
1 300 Kč
úterý 25.06
středa 26.06
678 Kč
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
678 Kč
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Ivano-Frankivsk do města Brno nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Ivano-Frankivsk do města Brno.
S cenou od 703 Kč, čtvrtek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Ivano-Frankivsk do města Brno. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 1 300 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Ivano-Frankivsk do města Brno je dopoledne, s cenou od 703 Kč. Naproti tomu je večer nejdražší denní doba s cenami od 1 231 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ivano-Frankivsk do města Brno s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ivano-Frankivsk do města Brno, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ivano-Frankivsk do města Brno jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ivano-Frankivsk a Brno

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ivano-Frankivsk a Brno.

Služby a komfort v autobuse z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ivano-Frankivsk do města Brno? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ivano-Frankivsk do města Brno? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ivano-Frankivsk – Brno?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 703 Kč a trvá mu 16h 40m, než dojede do města Brno. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ivano-Frankivsk – Brno?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 8 se širokým rozpětím cen jízdenek od 703 Kč do 2 328 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Brno.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ivano-Frankivsk do Brno?

Na trase z Ivano-Frankivsk do Brno jezdí každý den přibližně 5 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ivano-Frankivsk – Brno?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno nabízí dopravce Regabus, jízda trvá 12h 45m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 532 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ivano-Frankivsk ve směru Brno?

První autobus do města Brno z města Ivano-Frankivsk vyjíždí v 9:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno?

Poslední autobusový spoj z města Ivano-Frankivsk do města Brno vyjíždí v 16:20 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ivano-Frankivsk – Brno?

Autobusovou linku Ivano-Frankivsk – Brno nabízí dopravci Avtokombinat 1, FlixBus a Lux-reisen BIS. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno?

Všechna přímá spojení mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Avtokombinat 1, FlixBus a Lux-reisen BIS.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ivano-Frankivsk – Brno?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ivano-Frankivsk – Brno si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ivano-Frankivsk – Brno?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ivano-Frankivsk a Brno.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Ivano-Frankivsk do města Brno

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Ivano-Frankivsk a Brno

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ivano-Frankivsk a z města Brno. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.