Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Český Těšín

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Český Těšín
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Český Těšín

Hledáte levný autobus do Český Těšína? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Český Těšín a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 1 autobusová nádraží v Český Těšín, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 1 denních autobusů do Český Těšín.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-cesky-tesin", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 1
Zastávky 1
Nejvýhodnější autobus: 309 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
RegioJet

Výhodné autobusové jízdenky do města Český Těšín

 • RegioJet
  3h 53m
  8:00
  Krakov
  Central Bus Station
  11:53
  Český Těšín
  Nádraží
  RegioJet
  Economy
  309 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Český Těšín

 • RegioJet
  0h 5m
  5:44
  Třinec
  5:49
  Český Těšín
  RegioJet
  Economy
  od 20 Kč
 • RegioJet
  0h 6m
  7:54
  Třinec
  8:00
  Český Těšín
  RegioJet
  Economy
  od 25 Kč
 • RegioJet
  0h 10m
  5:44
  Třinec
  5:54
  Český Těšín
  RegioJet
  Economy
  od 30 Kč
 • Leo Express
  0h 6m
  3:17
  Třinec
  Ústřední Nádraží
  3:23
  Český Těšín
  Nádraží
  Leo Express
  Economy
  od 49 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Český Těšín na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Český Těšín, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Český Těšín.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Český Těšín, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Český Těšín zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Český Těšín.

Všechny autobusové zastávky v městě Český Těšín

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Český Těšín

Existuje přímý autobus do města Český Těšín?

Zda do města Český Těšín existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Český Těšín. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Český Těšín?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Český Těšín. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Český Těšín?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Wi-Fi a Toalety, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje a Občerstvení. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Český Těšín v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Český Těšín?

V městě 1 se nachází celkem Český Těšín autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Autobusová zastávka. Podívej se na naši mapu Český Těšín a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Český Těšín?

Do města 1 jezdí Český Těšín autobusoví dopravci: RegioJet

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Český Těšín?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Český Těšín. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Český Těšín?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Český Těšín. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Český Těšín, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Český Těšín

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Český Těšín. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Transfery z letiště Český Těšín

Najdi všechny zastávky blízko města Český Těšín a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Český Těšín mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Katovice, Ostrava nebo Gliwice, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Český Těšín se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Zabrze, Bytom, Rybnik a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.