✈ Autobus Brno → Katovice Letiště (KTW)

Letištní kyvadlový autobus z města Brno do stanice Katovice Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Fakta o autobuse z města Brno do stanice Katovice Letiště (KTW)

Počet denních autobusů mezi městem Brno a zastávkou Katovice Letiště je 3. Nejlevnější jízdenky na autobus z města Brno do zastávky Katovice Letiště stojí 319,00 Kč a nejrychlejší cesta trvá 4h 35m. Porovnej všechny dopravce a najdi všechny autobusové jízdní řády jediným kliknutím - a rezervuj si cestu, která ti vyhovuje nejvíce!

Nejlevnější autobus 319,00 Kč
Nejrychlejší autobus 4h 35m
První autobus 7:30
Poslední autobus 19:55
Denní autobusové spojení 3 Ø
Vzdálenost 227,0 km
Autobusové společnosti FlixBus
Chceš cestovat autobusem z města Brno do stanice Katovice Letiště?

S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy na trase Katovice Letiště – Brno, zobrazíme ti časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme ti porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase. K tomu máme pro tebe veškeré informace o palubním vybavení – od klimatizaci přes zásuvky až po WiFi.

Na této stránce ti také zobrazíme nejlevnější autobusy z města Brno do stanice Katovice Letiště, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáš též informace o zastávkách autobusů v městě Brno a kolem stanice Katovice Letiště, takže budeš moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdeš veškeré možnosti navazující dopravy ze stanice Katovice Letiště, ale také alternativní cíle dosažitelné z města Brno.

Nejlevnější autobusové spoje na trase Brno – Katovice Letiště

Nemáš na mysli konkrétní datum? Zde najdeš přehled nejlevnějších autobusových jízdenek.

 • FlixBus
  4h 35m
  19:55
  Brno
  Hotel Grand
  0:30
  Katovice Letiště
  Katovice Letiště
  FlixBus
  Economy
  od 319,00 Kč
 • FlixBus
  4h 45m
  11:05
  Brno
  Hotel Grand
  15:50
  Katovice Letiště
  Katovice Letiště
  FlixBus
  Economy
  od 399,00 Kč
 • FlixBus
  6h 20m
  7:30
  Brno
  Hotel Grand
  13:50
  Katovice Letiště
  Katovice Letiště
  FlixBus
  Economy
  od 597,99 Kč

Nejoblíbenější autobusové dopravce z města Brno do města Katovice Letiště

Autobus z města Brno do stanice Katovice Letiště: Další informace

Brno a Katovice Letiště: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Katovice Letiště
Wolności 90, Katovice Letiště (Polsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Brno do Katovice Letiště

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Brno – Katovice Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 319,00 Kč a trvá mu 4h 35m, než dojede do stanice Katovice Letiště. Ušetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z města Brno do staniceKatovice Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 319,00 Kč do 597,99 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení do stanice Katovice Letiště.

Kolik spojů z města Brno do stanice Katovice Letiště bývá průměrně k dispozici každý den?

Počet dopravců, který denně obsluhují autobusovou trasu Brno – Katovice Letiště je přibližně 3. Pomocí našeho vyhledávání můžeš porovnávat dobu jízdy různých autobusů a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z města Brno do stanice Katovice Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z města Brno do stanice Katovice Letiště nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 4h 35m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 319,00 Kč. Měj ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Brno do stanice Katovice Letiště?

První autobus do stanice Katovice Letiště z města Brno vyjíždí v 7:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den tvojí cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z města Brno do stanice Katovice Letiště?

Poslední autobusový spoj z města Brno do stanice Katovice Letiště vyjíždí v 19:55. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den tvojí cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Brno – Katovice Letiště?

Jízdu kyvadlovým autobusem z města Brno do stanice Katovice Letiště nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z města Brno do stanice Katovice Letiště?

Pomocí našeho vyhledávání a kontroly sekce "Spojení" v našich filtrech můžeš zkontrolovat, zda existují přímá spojení mezi městem Brno a zastávkou Katovice Letiště. Podívej se také na horní část každé nabídky a zjisti, zda se jedná o přímý spoj, nebo zda obsahuje jednu či více přestupů.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Brno – Katovice Letiště?

Podle toho, s jakým cestuješ dopravcem, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Brno – Katovice Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den tvojí cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Brno – Katovice Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistíš přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z města Brno do stanice Katovice Letiště v tebou zvoleném datu.

Autobusové trasy z města Brno a ze stanice Katovice Letiště

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.