✈ Autobus z Bradford do Birmingham Letiště (BHX)

Letištní kyvadlový autobus z Bradford do Birmingham Letiště: Porovnejte a ušetřete

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Bradford – Birmingham Letiště? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Bradford – Birmingham Letiště. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Bradford do Birmingham Letiště (BHX)

Nejlevnější autobus119,24 Kč
Nejrychlejší autobus5h 20m
Nejstarší autobus22:00
Nejnovější autobus22:00
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost149,4 km
Autobusové společnostiNational Express
Chcete cestovat autobusem z Bradford do Birmingham Letiště?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Bradford a Birmingham Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba National Express. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusy z Bradford do Birmingham Letiště, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Bradford a Birmingham Letiště, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdete veškeré možnosti navazující dopravy z Birmingham Letiště, ale také alternativní cíle dosažitelné z Bradford.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Bradford do Birmingham Letiště

Dnes
od 685,60 Kč
Zítra
od 685,60 Kč
25.06
od 718,39 Kč
26.06
od 575,31 Kč
27.06
od 718,39 Kč
28.06
od 566,37 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • National Express
  22:00
  Bradford - Interchange
  Doba trvání 5h 20m
  3:20
  Birmingham Letiště
  od119,24 Kč

Autobus z Bradford do Birmingham Letiště: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Bradford jako výchozí stanici a Birmingham Letiště jako cíl vaší cesty. Pokud chcete letištní kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Birmingham Letiště do Bradford, klikněte na šipky a zjistěte spoje opačným směrem.
Již jsme nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte tím, že z kalendáře vyberete příslušný den.
Už víte, kdy se budete vracet zpět z Birmingham Letiště do Bradford? Pokud ano, jednoduše zadejte příslušné datum a rovnou si zjistěte možnosti pro zpáteční cestu.
Cestujete společně s někým jiným? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Bradford do Birmingham Letiště a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí National Express za cenu 119,24 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 5h 20m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který bude nejlépe vyhovovat vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek či dopravců, abyste měli zaručeno, že nezmeškáte svůj let.
Mimochodem: Pro autobus z Bradford do Birmingham Letiště vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.

Bradford a Birmingham Letiště: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Birmingham Letiště
Station Link Rd , B40 1PA  Birmingham Letiště  (Spojené království)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Bradford do Birmingham Letiště

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Bradford – Birmingham Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 119,24 Kč a trvá mu 5h 20m, než dojede do Birmingham Letiště. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Bradford do Birmingham Letiště?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 119,24 Kč do 360,69 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Birmingham Letiště.

Kolik spojů z Bradford do Birmingham Letiště bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Bradford – Birmingham Letiště každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Bradford do Birmingham Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z Bradford do Birmingham Letiště nabízí dopravce National Express, jízda trvá 5h 20m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 119,24 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z Bradford do Birmingham Letiště?

První autobus do Birmingham Letiště z Bradford vyjíždí v 22:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z Bradford do Birmingham Letiště?

Poslední autobusový spoj z Bradford do Birmingham Letiště vyjíždí v 22:00. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najdete přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Bradford – Birmingham Letiště?

Jízdu kyvadlovým autobusem z Bradford do Birmingham Letiště nabízí dopravci National Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Bradford do Birmingham Letiště?

Pokud hledáte přímou kyvadlovou linku z Bradford do Birmingham Letiště, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Bradford – Birmingham Letiště?

Podle toho, s jakým cestujete dopravcem, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Bradford – Birmingham Letiště si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Bradford – Birmingham Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z Bradford do Birmingham Letiště ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Bradford a z Birmingham Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.