Autobus z Liverpool do Bradford

Autobusy z Liverpool do Bradford: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Liverpool – Bradford? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Liverpool – Bradford. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Liverpool – Bradford

Nejlevnější autobus109,37 Kč
Nejrychlejší autobus2h 40m
Nejstarší autobus19:45
Nejnovější autobus19:45
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost92,0 km
Autobusové společnostiNational Express
Hledáte autobus z Liverpool do Bradford?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Liverpool – Bradford. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně National Express. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Bradford z Liverpool během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Liverpool a Bradford, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Bradford pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Liverpool, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Bradford.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Liverpool – Bradford byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Liverpool – Bradford, ale nyní nejezdí.
 • National Express
  19:45
  Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 2h 40m
  22:25
  Bradford - Interchange
  od109,37 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 20.10.2020

Autobus Liverpool – Bradford: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Liverpool a cílem vaší cesty je Bradford. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Liverpool? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Bradford – Liverpool.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Liverpool – Bradford. Poté můžete zvážit několik faktorů. National Express nabízí nejlevnější jízdenky za 109,37 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 2h 40m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Liverpool a příjezdem do Bradford. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Liverpool do Bradford!

Autobusové zastávky v Liverpool a Bradford

Zastávky
Bradford (Spojené království)
Bradford (Spojené království)
BD1 1JR Bradford (Spojené království)
Bradford (Spojené království)
Bridge St 2, Bradford (Spojené království)
Bradford (Spojené království)

Autobus z Liverpool do Bradford: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Liverpool do Bradford?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 109,37 Kč a doba jízdy činí do stanice Bradford. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Liverpool – Bradford?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 109,37 Kč do 280,81 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Bradford.

Kolik autobusových spojů z Liverpool do Bradford bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Liverpool do Bradford každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Liverpool – Bradford?

National Express nabízí nejrychlejší spojení z Liverpool do Bradford, které trvá 2h 40m. Jízdenky na toto spojení stojí 109,37 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Liverpool do Bradford?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Liverpool – Bradford0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Liverpool – Bradford?

První autobus do Bradford odjíždí z Liverpool v 19:45. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Liverpool – Bradford?

Poslední autobus z Liverpool do Bradford odjíždí v 19:45. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Liverpool – Bradford?

Na autobusové trase Liverpool – Bradford mají cestující na výběr různé dopravce, např. National Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Liverpool do Bradford?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Liverpool – Bradford si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Liverpool do Bradford?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Liverpool do Bradford ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Liverpool a Bradford

129,00 Kč
118,87 Kč
Liverpool
Bradford
Jízda taxíkem je ve městě Liverpool 8% dražší než ve městě Bradford.
65,03 Kč
76,85 Kč
Liverpool
Bradford
Autobusová jízdenka je ve městě Liverpool 16% levnější než ve městě Bradford.
85,72 Kč
103,46 Kč
Liverpool
Bradford
Velké pivo je ve městě Liverpool 18% levnější než ve městě Bradford.
26,18 Kč
26,60 Kč
Liverpool
Bradford
Láhev vody je ve městě Liverpool 2% levnější než ve městě Bradford.
76,36 Kč
228,03 Kč
Liverpool
Bradford
Hlavní jídlo je ve městě Liverpool 67% levnější než ve městě Bradford.

Autobusové trasy z Liverpool a Bradford

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.