Autobus z Berlín do Lodž a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Berlín do Lodž

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Berlín do města Lodž fakta o autobusech

Nejlevnější autobus213,22 Kč
Nejrychlejší autobus6h 20m
Nejstarší autobus1:00
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost421,4 km
Autobusové společnostiPolskiBus, FlixBus, EST Lorek, Eurolines Germany, AGAT, Autokar Polska, Eurolines Polska, Sindbad

Nejlevnìjší autobusové spoje z Berlín do Lodž

Dnes
Zítra
od 599,72 Kč
08.08
od 521,46 Kč
09.08
10.08
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • PolskiBus
    23:59
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 51m
    6:50
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od213,22 Kč
  • FlixBus
    21:55
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 40m
    4:35
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od469,29 Kč
  • FlixBus
    22:15
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 20m
    4:35
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od521,46 Kč
  • EST Lorek
    23:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 35m
    12:15
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od764,03 Kč
  • Eurolines Germany
    3:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 0m
    10:00
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od1 147,80 Kč
  • AGAT
    23:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 35m
    12:15
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od1 221,38 Kč
  • Autokar Polska
    23:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 35m
    12:15
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od1 221,38 Kč
  • Eurolines Polska
    23:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 35m
    12:15
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od1 221,38 Kč
  • Sindbad
    1:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 0m
    10:00
    Lodž - Karolewska / Włókniarzy
    od1 434,74 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Berlín do Lodž

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    5:43
    Berlín
    Doba trvání 6h 56m
    12:39
    Lodž
    od779,98 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Berlín do Lodž

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    19:00
    Berlín
    Doba trvání 5h 50m
    0:50
    Lodž
    od495,64 Kč
  • BlaBlaCar
    13:30
    Berlín
    Doba trvání 6h 20m
    19:50
    Lodž
    od626,07 Kč
  • BlaBlaCar
    21:30
    Berlín
    Doba trvání 5h 50m
    3:20
    Lodž
    od678,24 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Lodž do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • PolskiBus
    16:10
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 50m
    23:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od213,22 Kč
  • PolskiBus
    1:10
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 50m
    8:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od230,99 Kč
  • FlixBus
    1:00
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 50m
    7:50
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od364,95 Kč
  • FlixBus
    1:00
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 25m
    7:25
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od599,72 Kč
  • FlixBus
    19:35
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 55m
    4:30
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od651,63 Kč
  • EST Lorek
    11:40
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    Doba trvání 14h 15m
    1:55
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od764,03 Kč
  • Eurolines Germany
    17:30
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 30m
    1:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od886,93 Kč
  • Sindbad
    17:30
    Lodž - Karolewska / Włókniarzy
    Doba trvání 9h 10m
    2:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 252,14 Kč
  • INFOBUS
    17:30
    Lodž
    Doba trvání 9h 10m
    2:40
    Berlín
    od1 566,74 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Lodž do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    6:53
    Lodž
    Doba trvání 7h 23m
    14:16
    Berlín
    od779,98 Kč
  • Deutsche Bahn
    4:13
    Lodž
    Doba trvání 6h 3m
    10:16
    Berlín
    od897,37 Kč
  • Deutsche Bahn
    3:44
    Lodž
    Doba trvání 6h 32m
    10:16
    Berlín
    od897,37 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Lodž do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Lodž
    Doba trvání 6h 10m
    12:10
    Berlín
    od339,12 Kč
  • BlaBlaCar
    7:00
    Lodž
    Doba trvání 6h 20m
    13:20
    Berlín
    od365,21 Kč
  • BlaBlaCar
    8:00
    Lodž
    Doba trvání 6h 40m
    14:40
    Berlín
    od365,21 Kč
  • BlaBlaCar
    15:00
    Lodž
    Doba trvání 5h 20m
    20:20
    Berlín
    od469,55 Kč
Chcete jet autobusem z Berlín do Lodž nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Berlín a Lodž a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Lodž do Berlín na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Berlín a Lodž, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Lodž, alternativní destinace z Berlín, a také nejoblíbenější letištní transfery z Berlín a Lodž.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Berlín a cíl Lodž. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Lodž do Berlín, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Lodž do Berlín.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Berlín – Lodž vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Berlín do Lodž.

Zastávky Autobusem Berlín a Lodž

Zastávky
Aleja Rodziny Poznańskich , 90-001 Lodž (Polsko)
Aleja Włokniarzy 203/205, Lodž (Polsko)
Karolewska 38/40 , 90-561 Lodž (Polsko)
Aleja Grzegorza Palki 7, 90-001 Lodž (Polsko)
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego , 90-349 Lodž (Polsko)

Berlín a Lodž v porovnání

153,91 Kč
48,57 Kč
Berlín
Lodž
Jízda taxíkem je ve městě Berlín 69% dražší než ve městě Lodž.
70,43 Kč
15,40 Kč
Berlín
Lodž
Autobusová jízdenka je ve městě Berlín 79% dražší než ve městě Lodž.
78,26 Kč
35,54 Kč
Berlín
Lodž
Velké pivo je ve městě Berlín 55% dražší než ve městě Lodž.
12,13 Kč
11,25 Kč
Berlín
Lodž
Láhev vody je ve městě Berlín 8% dražší než ve městě Lodž.
213,50 Kč
121,42 Kč
Berlín
Lodž
Hlavní jídlo je ve městě Berlín 44% dražší než ve městě Lodž.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.