Dálkový autobus z a do Lodž

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Lodž

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 626 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Lodž
  • FlixBus
    22:45
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    Doba trvání 1h 55m
    0:40
    Lodž - Fabryczna
    od93,08 Kč
  • PKS Ostrowiec Sw.
    7:57
    Końskie
    Doba trvání 2h 19m
    10:16
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od119,55 Kč
  • Neobus
    23:21
    Polańczyk
    Doba trvání 8h 0m
    7:21
    Lodž
    od132,82 Kč
  • PKS Ostrowiec Sw.
    7:34
    Stąporków
    Doba trvání 2h 42m
    10:16
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od149,44 Kč
  • PKS Ostrowiec Sw.
    19:30
    Kielce
    Doba trvání 3h 10m
    22:40
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od179,33 Kč
  • SandBus
    3:00
    Plock - Central Bus Station
    Doba trvání 2h 30m
    5:30
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od179,33 Kč
  • SandBus
    18:10
    Czestochowa - Central bus station
    Doba trvání 2h 5m
    20:15
    Lodž - Kaliska Autobusové nádraží
    od179,33 Kč
  • FlixBus
    6:00
    Poznan - Autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 55m
    8:55
    Lodž - Fabryczna
    od186,42 Kč
  • FlixBus
    0:35
    Sosnowiec - Nádraží
    Doba trvání 2h 40m
    3:15
    Lodž - Fabryczna
    od186,42 Kč
  • FlixBus
    22:30
    Lubin
    Doba trvání 5h 40m
    4:10
    Lodž - Fabryczna
    od266,17 Kč
2215 Autobus
5 Zastávky
16 Provozovatel dálkového autobusu
35,87 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Lodž
Polsko
0,77 mil.
Złoty
Chcete jet autobusem z nebo do Lodž?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a do Lodž a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z a do Lodž na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Lodž, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení z a do Lodž.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Lodž, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Lodž zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Lodž.

Všechny autobusové zastávky v Lodž

Zastávky
Aleja Rodziny Poznańskich , 90-001 Lodž (Polsko)
Aleja Włokniarzy 203/205, Lodž (Polsko)
Karolewska 38/40 , 90-561 Lodž (Polsko)
Aleja Grzegorza Palki 7, 90-001 Lodž (Polsko)
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego , 90-349 Lodž (Polsko)

Ti, kdo navštívili Lodž, se zajímají také o...

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Lodž

Cestovní informace Lodž

Doprava Lodž
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus15,54 Kč
Měsíční jízdenka478,20 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje18,18 %
Uživatel/é rychlodráhy a metr9,09 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek49,02 Kč
Taxi - krátká trať75,32 Kč
Taxi - široký vzdálenost167,37 Kč
Benzin26,66 Kč
Stravování v Lodž
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo119,55 Kč
Menu o třech chodech268,99 Kč
Malé cappuccino42,22 Kč
Velké pivo35,87 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo24,39 Kč
Pokrm z masa38,85 Kč
Láhev vody11,35 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)134,49 Kč

Autobusové trasy Lodž: Přehled nejpopulárnějších spojů

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Lodž. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Lodž a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Lodž mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Piotrków Trybunalski, Sieradz nebo Łąck, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Lodž se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Lipnik, Polichno, Złoczew a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.