Autobus z Vratislav do Berlín - Srovnání cen

Bus z Vratislav do Berlín: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Vratislav do města Berlín fakta o autobusech

Nejlevnější autobus316,03 Kč
Nejrychlejší autobus4h 20m
Nejstarší autobus1:30
Nejnovější autobus21:50
Denní autobusové spojení13 Ø
Vzdálenost295,0 km
Autobusové společnostiFlixBus, Eurolines Germany
Chcete jet autobusem z Vratislav do Berlín?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Vratislav a Berlín a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Vratislav do Berlín na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Vratislav a Berlín, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Vratislav, alternativní destinace z Berlín, a také nejoblíbenější letištní transfery z Vratislav a Berlín.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Vratislav do Berlín

Dnes
Zítra
od 1 581,49 Kč
26.11
od 1 423,34 Kč
27.11
od 1 766,00 Kč
28.11
od 1 818,71 Kč
29.11
od 1 713,28 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    6:05
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 40m
    10:45
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od316,03 Kč
  • FlixBus
    6:05
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 20m
    10:25
    Berlín - Nádraží Sudkreuz
    od316,03 Kč
  • FlixBus
    21:50
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 40m
    2:30
    Berlín - Nádraží Sudkreuz
    od316,03 Kč
  • FlixBus
    13:45
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 35m
    18:20
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od421,47 Kč
  • FlixBus
    17:45
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 20m
    22:05
    Berlín - Nádraží Sudkreuz
    od421,47 Kč
  • FlixBus
    17:45
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 35m
    22:20
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od421,47 Kč
  • FlixBus
    3:55
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 40m
    8:35
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od421,47 Kč
  • FlixBus
    9:35
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 35m
    14:10
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od474,18 Kč
  • FlixBus
    21:50
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 55m
    2:45
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od474,18 Kč
  • FlixBus
    1:30
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 35m
    6:05
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od474,18 Kč
  • FlixBus
    13:45
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 4h 20m
    18:05
    Berlín - Nádraží Sudkreuz
    od474,18 Kč
  • Eurolines Germany
    21:10
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 5h 30m
    2:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od843,46 Kč
  • FlixBus
    13:40
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 15h 5m
    4:45
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od974,72 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Vratislav do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    5:35
    Vratislav
    Doba trvání 5h 13m
    10:48
    Berlín
    od735,39 Kč
  • Deutsche Bahn
    5:35
    Vratislav
    Doba trvání 4h 13m
    9:48
    Berlín
    od735,39 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:56
    Vratislav
    Doba trvání 5h 20m
    18:16
    Berlín
    od735,39 Kč
  • Deutsche Bahn
    6:21
    Vratislav
    Doba trvání 5h 55m
    12:16
    Berlín
    od788,11 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Vratislav do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    8:20
    Vratislav
    Doba trvání 3h 50m
    12:10
    Berlín
    od184,51 Kč
  • BlaBlaCar
    17:00
    Vratislav
    Doba trvání 4h 10m
    21:10
    Berlín
    od184,51 Kč
  • BlaBlaCar
    6:40
    Vratislav
    Doba trvání 3h 50m
    10:30
    Berlín
    od184,51 Kč
  • BlaBlaCar
    6:00
    Vratislav
    Doba trvání 4h 10m
    10:10
    Berlín
    od289,94 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Berlín do Vratislav

Autobus z Vratislav do Berlín: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Vratislav a cíl Berlín. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Berlín do Vratislav.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Vratislav do Berlín.
Mimochodem: u trasy Vratislav – Berlín vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Vratislav a Berlín

Zastávky
Berlín (Německo)
Märkische Allee , 12689 Berlín (Německo)
Alexanderstraße 3, 10178 Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Karolinenstraße , 13507 Berlín (Německo)
Askanischer Pl. , 10963 Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Hanne-Sobek-Platz 1, 13357 Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
16761 Berlín (Německo)
Kaiserdamm , 14057 Berlín (Německo)
Gudrunstraße  1, 10365 Berlín (Německo)
12623 Berlín (Německo)
Hauptstraße , 10317 Berlín (Německo)
Hildegard-Knef-Platz  , 10829 Berlín (Německo)
10317 Berlín (Německo)
Flatowallee , 14055 Berlín (Německo)
Am feuchten Winkel , 13189 Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
10785 Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
10827 Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
12681 Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Puschkinallee , 12435 Berlín (Německo)
Masurenallee 6, 14057 Berlín (Německo)
Europaplatz , 10557 Berlín (Německo)
Kronprinzessinnenweg 3, 14109  Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Berlín (Německo)
Altstädter Ring 3, 13597  Berlín (Německo)

Vratislav a Berlín v porovnání

50,12 Kč
155,52 Kč
Vratislav
Berlín
Jízda taxíkem je ve městě Vratislav 68% levnější než ve městě Berlín.
17,69 Kč
71,17 Kč
Vratislav
Berlín
Autobusová jízdenka je ve městě Vratislav 76% levnější než ve městě Berlín.
41,27 Kč
79,07 Kč
Vratislav
Berlín
Velké pivo je ve městě Vratislav 48% levnější než ve městě Berlín.
10,90 Kč
12,26 Kč
Vratislav
Berlín
Láhev vody je ve městě Vratislav 12% levnější než ve městě Berlín.
129,72 Kč
215,73 Kč
Vratislav
Berlín
Hlavní jídlo je ve městě Vratislav 40% levnější než ve městě Berlín.

Spojení sběrnice z Vratislav az Berlín

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.