✈ Autobus Barcelona → Letiště Barcelona-El Prat (BCN)

Letištní kyvadlový autobus z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobusů z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat

Zde je výběr nejlevnějších kyvadlových jízd podle jízdního řádu z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat od různých autobusových dopravců jako Aerobus BCN, From2 by Moventis nebo Flybus pro následující dny.
dnes
od 179 Kč
zítra
od 179 Kč
neděle
od 179 Kč
pondělí
od 179 Kč
úterý
od 228 Kč
středa
od 228 Kč
čtvrtek
od 179 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Aerobus BCN
    0h 19m
    23:01
    Barcelona
    23:20
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 20m
    23:01
    Barcelona
    23:21
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    6:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    6:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    8:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    8:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • Transports de Barcelona
    0h 37m
    23:48
    Barcelona
    0:25
    Letiště Barcelona-El Prat
    Transports de Barcelona
    Economy
    433 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Aerobus BCN
    0h 19m
    23:01
    Barcelona
    23:20
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 20m
    23:01
    Barcelona
    23:21
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    0:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    0:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    2:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    2:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • Transports de Barcelona
    0h 37m
    23:48
    Barcelona
    0:25
    Letiště Barcelona-El Prat
    Transports de Barcelona
    Economy
    433 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Aerobus BCN
    0h 20m
    23:01
    Barcelona
    23:21
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 19m
    23:01
    Barcelona
    23:20
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    0:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    0:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    2:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    2:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • Transports de Barcelona
    0h 37m
    23:48
    Barcelona
    0:25
    Letiště Barcelona-El Prat
    Transports de Barcelona
    Economy
    433 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Aerobus BCN
    0h 19m
    23:01
    Barcelona
    23:20
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 20m
    23:01
    Barcelona
    23:21
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • Flybus
    0h 15m
    8:00
    Barcelona
    Gal·la Placídia Autobusová Zastávka
    8:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    Flybus
    Economy
    355 Kč
  • Flybus
    0h 15m
    9:00
    Barcelona
    Gal·la Placídia Autobusová Zastávka
    9:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    Flybus
    Economy
    355 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    0:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    0:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Aerobus BCN
    0h 31m
    0:17
    Barcelona
    Gran Via - Villarroel Autobusová Zastávka
    0:48
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště T2
    Aerobus BCN
    Economy
    228 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 31m
    0:37
    Barcelona
    Gran Via - Villarroel Autobusová Zastávka
    1:08
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště T2
    Aerobus BCN
    Economy
    228 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 31m
    0:57
    Barcelona
    Gran Via - Villarroel Autobusová Zastávka
    1:28
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště T2
    Aerobus BCN
    Economy
    228 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    0:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    0:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    2:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    2:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Aerobus BCN
    0h 23m
    0:05
    Barcelona
    Plaça de Espanya Autobusová Zastávka
    0:28
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště T2
    Aerobus BCN
    Economy
    228 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 23m
    0:25
    Barcelona
    Plaça de Espanya Autobusová Zastávka
    0:48
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště T2
    Aerobus BCN
    Economy
    228 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 23m
    0:45
    Barcelona
    Plaça de Espanya Autobusová Zastávka
    1:08
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště T2
    Aerobus BCN
    Economy
    228 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    0:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    0:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    2:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    2:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Aerobus BCN
    0h 19m
    23:01
    Barcelona
    23:20
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • Aerobus BCN
    0h 20m
    23:01
    Barcelona
    23:21
    Letiště Barcelona-El Prat
    Aerobus BCN
    Economy
    179 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    0:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    0:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • From2 by Moventis
    0h 15m
    2:00
    Barcelona
    Autobusová zastávka
    2:15
    Letiště Barcelona-El Prat
    Barcelona - Letiště
    From2 by Moventis
    Economy
    396 Kč
  • Transports de Barcelona
    0h 37m
    23:48
    Barcelona
    0:25
    Letiště Barcelona-El Prat
    Transports de Barcelona
    Economy
    433 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pátek, kdy z města Letiště Barcelona-El Prat do stanice Barcelona jezdí denně více než 5502 kyvadlových autobusů. Naopak má středa spojů nejméně, když mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat jezdí denně pouze 239 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 5354 kyvadlových autobusů z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat s 2441 nabídkami.

Fakta o kyvadlových autobusech z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat (BCN)

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Aerobus BCN, From2 by Moventis a Flybus, kteří denně jezdí se 2024 kyvadlovými autobusy z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat! Rezervuj si jízdenku z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat již od 179 Kč!

Nejlevnější autobus 179 Kč
Nejrychlejší autobus 0h 10m
První autobus 2:37
Poslední autobus 23:57
Denní autobusové spojení 2024 Ø
Vzdálenost 12,3 km
Autobusové společnosti Aerobus BCN, From2 by Moventis, Flybus a Transports de Barcelona

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat

Každý den vyjíždí 2024 kyvadlových autobusů 4 autobusových společností z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
179 Kč
sobota 25.05
179 Kč
neděle 26.05
179 Kč
pondělí 27.05
238 Kč
úterý 28.05
228 Kč
středa 29.05
239 Kč
čtvrtek 30.05
238 Kč
pátek 31.05
239 Kč
sobota 01.06
179 Kč
neděle 02.06
228 Kč
pondělí 03.06
236 Kč
úterý 04.06
228 Kč
středa 05.06
235 Kč
čtvrtek 06.06
239 Kč
pátek 07.06
179 Kč
sobota 08.06
179 Kč
neděle 09.06
236 Kč
pondělí 10.06
237 Kč
úterý 11.06
236 Kč
středa 12.06
237 Kč
čtvrtek 13.06
179 Kč
pátek 14.06
237 Kč
sobota 15.06
179 Kč
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat.
S cenou od 179 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu kyvadlovém autobusem z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat. Naproti tomu je úterý nejdražší den s cenami od 228 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat je večer, s cenou od 179 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 228 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Barcelona a v okolí stanice Letiště Barcelona-El Prat

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Barcelona a v okolí stanice Letiště Barcelona-El Prat.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat

Kolik stojí jízdenka na trase Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 179 Kč a trvá mu 0h 19m, než dojede do stanice Letiště Barcelona-El Prat. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 4 se širokým rozpětím cen jízdenek od 179 Kč do 433 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Letiště Barcelona-El Prat.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Barcelona do Letiště Barcelona-El Prat?

Na trase z Barcelona do Letiště Barcelona-El Prat jezdí každý den přibližně 2024 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat nabízí dopravce Flybus, jízda trvá 0h 10m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 379 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Barcelona ve směru stanice Letiště Barcelona-El Prat?

První kyvadlový autobus do stanice Letiště Barcelona-El Prat z města Barcelona vyjíždí v 2:37 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat vyjíždí v 23:57 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat?

Kyvadlovou linku Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat nabízí dopravci Aerobus BCN, From2 by Moventis a Flybus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat?

Všechna přímá spojení mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: Aerobus BCN, From2 by Moventis a Flybus.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Barcelona – Letiště Barcelona-El Prat?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Barcelona a stanici Letiště Barcelona-El Prat.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Barcelona do stanice Letiště Barcelona-El Prat

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Barcelona do města Letiště Barcelona-El Prat pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Barcelona do města Letiště Barcelona-El Prat

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Barcelona do města Letiště Barcelona-El Prat pro následující dny.
  • Renfe
    0h 7m
    10:32
    Barcelona
    10:39
    Letiště Barcelona-El Prat
    Renfe
    Economy
    od 28 Kč
  • Renfe
    0h 35m
    5:47
    Barcelona
    França Vlakové Nádraží
    6:22
    Letiště Barcelona-El Prat
    Renfe
    Economy
    od 60 Kč
  • Renfe
    1h 32m
    16:50
    Barcelona
    18:22
    Letiště Barcelona-El Prat
    Renfe
    Economy
    od 100 Kč
  • Renfe
    1h 29m
    6:43
    Barcelona
    França Vlakové Nádraží
    8:12
    Letiště Barcelona-El Prat
    Renfe
    Economy
    od 250 Kč

Levná spolujízda z města Barcelona do města Letiště Barcelona-El Prat

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Barcelona do Letiště Barcelona-El Prat pro následující dny.
  • BlaBlaCar
    0h 20m
    7:00
    Barcelona
    7:20
    Letiště Barcelona-El Prat
    BlaBlaCar
    Economy
    od 49 Kč
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    7:00
    Barcelona
    7:50
    Letiště Barcelona-El Prat
    BlaBlaCar
    Economy
    od 99 Kč

Další autobusové linky z města Barcelona a stanice Letiště Barcelona-El Prat

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Barcelona a ze stanice Letiště Barcelona-El Prat. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.