✈ Autobus z Salou do Letiště Barcelona-El Prat (BCN)

Letištní kyvadlový autobus z Salou do Letiště Barcelona-El Prat: Porovnejte a ušetřete

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Salou – Letiště Barcelona-El Prat? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Salou – Letiště Barcelona-El Prat. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Salou do Letiště Barcelona-El Prat (BCN)

Nejlevnější autobus282,64 Kč
Nejrychlejší autobus1h 5m
Nejstarší autobus3:20
Nejnovější autobus21:25
Denní autobusové spojení7 Ø
Vzdálenost83,3 km
Autobusové společnostiALSA, Bus Plana
Chcete cestovat autobusem z Salou do Letiště Barcelona-El Prat?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Salou a Letiště Barcelona-El Prat, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Bus Plana nebo ALSA. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusy z Salou do Letiště Barcelona-El Prat, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Salou a Letiště Barcelona-El Prat, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdete veškeré možnosti navazující dopravy z Letiště Barcelona-El Prat, ale také alternativní cíle dosažitelné z Salou.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Salou do Letiště Barcelona-El Prat

Dnes
od 282,64 Kč
Zítra
od 282,64 Kč
18.05
od 430,07 Kč
19.05
od 430,07 Kč
20.05
od 430,07 Kč
21.05
od 430,07 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • ALSA
    11:00
    Salou
    Doba trvání 1h 30m
    12:30
    Letiště Barcelona-El Prat
    od282,64 Kč
  • ALSA
    21:25
    Salou
    Doba trvání 1h 35m
    23:00
    Letiště Barcelona-El Prat
    od282,64 Kč
  • Bus Plana
    4:00
    Salou
    Doba trvání 1h 5m
    5:05
    Letiště Barcelona-El Prat
    od380,67 Kč
  • Bus Plana
    7:00
    Salou
    Doba trvání 1h 5m
    8:05
    Letiště Barcelona-El Prat
    od380,67 Kč
  • Bus Plana
    8:50
    Salou
    Doba trvání 1h 20m
    10:10
    Letiště Barcelona-El Prat
    od380,67 Kč
  • Bus Plana
    10:00
    Salou
    Doba trvání 1h 5m
    11:05
    Letiště Barcelona-El Prat
    od380,67 Kč
  • Bus Plana
    12:00
    Salou
    Doba trvání 1h 5m
    13:05
    Letiště Barcelona-El Prat
    od380,67 Kč
  • Bus Plana
    15:00
    Salou
    Doba trvání 1h 5m
    16:05
    Letiště Barcelona-El Prat
    od380,67 Kč
  • Bus Plana
    18:20
    Salou
    Doba trvání 1h 5m
    19:25
    Letiště Barcelona-El Prat
    od380,67 Kč
  • Bus Plana
    3:20
    Salou central bus station
    Doba trvání 1h 45m
    5:05
    Barcelona - Letiště T1
    od430,07 Kč
  • Bus Plana
    6:15
    Salou central bus station
    Doba trvání 1h 50m
    8:05
    Barcelona - Letiště T1
    od430,07 Kč
  • Bus Plana
    8:00
    Salou central bus station
    Doba trvání 2h 15m
    10:15
    Barcelona - Letiště T1
    od430,07 Kč
  • Bus Plana
    9:10
    Salou central bus station
    Doba trvání 2h 0m
    11:10
    Barcelona - Letiště T1
    od430,07 Kč
  • Bus Plana
    11:10
    Salou central bus station
    Doba trvání 2h 0m
    13:10
    Barcelona - Letiště T1
    od430,07 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Salou do Letiště Barcelona-El Prat

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Ouigo
    12:21
    Salou
    Doba trvání 0h 36m
    12:57
    Letiště Barcelona-El Prat
    od280,09 Kč

Autobus z Salou do Letiště Barcelona-El Prat: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Salou jako výchozí stanici a Letiště Barcelona-El Prat jako cíl vaší cesty. Pokud chcete letištní kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Letiště Barcelona-El Prat do Salou, klikněte na šipky a zjistěte spoje opačným směrem.
Již jsme nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte tím, že z kalendáře vyberete příslušný den.
Už víte, kdy se budete vracet zpět z Letiště Barcelona-El Prat do Salou? Pokud ano, jednoduše zadejte příslušné datum a rovnou si zjistěte možnosti pro zpáteční cestu.
Cestujete společně s někým jiným? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Salou do Letiště Barcelona-El Prat a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí ALSA za cenu 282,64 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 1h 5m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který bude nejlépe vyhovovat vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek či dopravců, abyste měli zaručeno, že nezmeškáte svůj let.
Mimochodem: Pro autobus z Salou do Letiště Barcelona-El Prat vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.

Salou a Letiště Barcelona-El Prat: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
El Prat de Llobregat , 08820 Letiště Barcelona-El Prat (Španělsko)
Aeropuerto de Barcelona - El Prat -Terminall 1 , 08820 Letiště Barcelona-El Prat (Španělsko)
Aeropuerto de Barcelona - El Prat -Terminal 2 , 08820 Letiště Barcelona-El Prat (Španělsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Salou do Letiště Barcelona-El Prat

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Salou – Letiště Barcelona-El Prat?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 282,64 Kč a trvá mu 1h 30m, než dojede do Letiště Barcelona-El Prat. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Salou do Letiště Barcelona-El Prat?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 282,64 Kč do 430,07 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Letiště Barcelona-El Prat.

Kolik spojů z Salou do Letiště Barcelona-El Prat bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Salou – Letiště Barcelona-El Prat každý den obsluhuje přibližně 7 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Salou do Letiště Barcelona-El Prat?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z Salou do Letiště Barcelona-El Prat nabízí dopravce Bus Plana, jízda trvá 1h 5m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 380,67 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z Salou do Letiště Barcelona-El Prat?

První autobus do Letiště Barcelona-El Prat z Salou vyjíždí v 3:20. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z Salou do Letiště Barcelona-El Prat?

Poslední autobusový spoj z Salou do Letiště Barcelona-El Prat vyjíždí v 21:25. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najdete přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Salou – Letiště Barcelona-El Prat?

Jízdu kyvadlovým autobusem z Salou do Letiště Barcelona-El Prat nabízí dopravci Bus Plana a ALSA. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Salou do Letiště Barcelona-El Prat?

Pokud hledáte přímou kyvadlovou linku z Salou do Letiště Barcelona-El Prat, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 6 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Bus Plana

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Salou – Letiště Barcelona-El Prat?

Podle toho, s jakým cestujete dopravcem, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Salou – Letiště Barcelona-El Prat si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Salou – Letiště Barcelona-El Prat?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z Salou do Letiště Barcelona-El Prat ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Salou a z Letiště Barcelona-El Prat

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.