Autobus Vídeň → Návsí

Autobusy mezi městem Vídeň a městem Návsí: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Blízká spojení z měst Vídeň a Návsí

Mezi městy Vídeň a Návsí bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato spojení v blízkosti obou měst. Podívej se na nabídky níže!

Nejlevnější autobusová spojení z města Vídeň do města Návsí

Každý den vyjíždí autobusů autobusových společností z města Vídeň do města Návsí: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
sobota 25.05
neděle 26.05
625 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
465 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
625 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
529 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování z města Vídeň do města Návsí

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Vídeň do města Návsí s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Vídeň do města Návsí, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Vídeň do města Návsí jsou také prázdnější.

Služby a komfort v autobuse z města Vídeň do města Návsí

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Vídeň do města Návsí? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Vídeň do města Návsí? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Vídeň do města Návsí

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Vídeň – Návsí?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Návsí. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Vídeň – Návsí?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Návsí.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Vídeň do Návsí?

Na trase z Vídeň do Návsí jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Vídeň – Návsí?

Nejrychlejší autobus mezi městy Vídeň a Návsí nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Vídeň ve směru Návsí?

První autobus do města Návsí z města Vídeň vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Vídeň a Návsí?

Poslední autobusový spoj z města Vídeň do města Návsí vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Vídeň – Návsí?

Autobusovou linku Vídeň – Návsí nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Vídeň a Návsí?

Všechna přímá spojení mezi městy Vídeň a Návsí můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Vídeň – Návsí?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Vídeň – Návsí si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Vídeň – Návsí?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Vídeň a Návsí.

Alternativní typy dopravy z města Vídeň do města Návsí

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Vídeň do města Návsí pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Návsí

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Vídeň do města Návsí pro následující dny.
 • RegioJet
  6h 34m
  14:39
  Vídeň
  Ústřední Nádraží
  21:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 601 Kč
 • RegioJet
  10h 46m
  10:27
  Vídeň
  Meidling
  21:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 643 Kč
 • RegioJet
  6h 34m
  14:39
  Vídeň
  Ústřední Nádraží
  21:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 781 Kč
 • RegioJet
  10h 46m
  10:27
  Vídeň
  Meidling
  21:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 890 Kč

Další autobusové linky z měst Vídeň a Návsí

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Vídeň a z města Návsí. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.