Autobus z Supetar do Bol

Autobusy z Supetar do Bol: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Supetar – Bol? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Supetar – Bol. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Supetar – Bol

Nejlevnější autobus152,11 Kč
Nejrychlejší autobus1h 10m
Nejstarší autobus12:25
Nejnovější autobus12:25
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost15,8 km
Autobusové společnostiAutotrans, Arriva Croatia
Hledáte autobus z Supetar do Bol?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Supetar – Bol. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Autotrans nebo Arriva Croatia. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Bol z Supetar během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Supetar a Bol, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Bol pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Supetar, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Bol.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Supetar – Bol byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Supetar – Bol, ale nyní nejezdí.
 • Autotrans
  12:25
  Supetar
  Doba trvání 1h 10m
  13:35
  Bol
  od152,11 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 26.09.2021
 • Arriva Croatia
  12:25
  Supetar
  Doba trvání 1h 10m
  13:35
  Bol
  od154,82 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 12.09.2021

Autobus Supetar – Bol: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Supetar a cílem vaší cesty je Bol. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Supetar? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Bol – Supetar.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Supetar – Bol. Poté můžete zvážit několik faktorů. Autotrans nabízí nejlevnější jízdenky za 152,11 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 1h 10m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Supetar a příjezdem do Bol. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Supetar do Bol!

Autobusové zastávky v Supetar a Bol

Zastávky
Bol
Ulica Vladimira Nazora 5, 21420  Bol  (Chorvatsko)
Bol - Port
Bol  (Chorvatsko)

Autobus z Supetar do Bol: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Supetar do Bol?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 152,11 Kč a doba jízdy činí 0h 55m do stanice Bol. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Supetar – Bol?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 152,11 Kč do 154,82 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Bol.

Kolik autobusových spojů z Supetar do Bol bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Supetar do Bol každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Supetar – Bol?

Autotrans nabízí nejrychlejší spojení z Supetar do Bol, které trvá 1h 10m. Jízdenky na toto spojení stojí 152,11 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Supetar do Bol?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Supetar – Bol3 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Autotrans

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Supetar – Bol?

První autobus do Bol odjíždí z Supetar v 12:25. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Supetar – Bol?

Poslední autobus z Supetar do Bol odjíždí v 12:25. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Supetar – Bol?

Na autobusové trase Supetar – Bol mají cestující na výběr různé dopravce, např. Autotrans a Arriva Croatia. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Supetar do Bol?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Supetar – Bol si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Supetar do Bol?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Supetar do Bol ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Supetar a Bol

Supetar
3 031
Bol
1 655
111,55 Kč
111,55 Kč
Supetar
Bol
Jízda taxíkem je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Bol.
37,18 Kč
37,18 Kč
Supetar
Bol
Autobusová jízdenka je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Bol.
59,15 Kč
59,15 Kč
Supetar
Bol
Velké pivo je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Bol.
19,81 Kč
19,81 Kč
Supetar
Bol
Láhev vody je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Bol.
198,59 Kč
198,59 Kč
Supetar
Bol
Hlavní jídlo je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Bol.

Autobusové trasy z Supetar a Bol

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.