Autobus z Postira do Supetar

Bus z Postira do Supetar: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Postira – Supetar? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Postira – Supetar. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Postira do Supetar

Nejlevnější autobus84,69 Kč
Nejrychlejší autobus0h 15m
Nejstarší autobus9:40
Nejnovější autobus22:25
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost5,8 km
Autobusové společnostiAutotrans
Chcete cestovat autobusem z Postira do Supetar?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Postira a jedou do Supetar, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Autotrans. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Postira – Supetar pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Postira a Supetar, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Supetar, alternativní destinace z Postira a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Supetar.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Postira do Supetar

Dnes
Zítra
18.05
19.05
20.05
od 84,69 Kč
21.05

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • Autotrans
  22:25
  Postira
  Doba trvání 0h 15m
  22:40
  Supetar
  od84,69 Kč
 • Autotrans
  9:40
  Postira
  Doba trvání 0h 15m
  9:55
  Supetar
  od84,69 Kč

Autobus z Postira do Supetar: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Postira jako výchozí stanici a Supetar jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Supetar do Postira.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Postira do Supetar a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Autotrans za cenu 84,69 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 0h 15m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Postira – Supetar vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Postira do Supetar!

Autobusové zastávky v Postira a Supetar

Zastávky
Prilaz Pomoraca 10, 21400 Supetar (Chorvatsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Postira do Supetar

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Postira – Supetar?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 84,69 Kč a trvá mu 0h 15m, než dojede do Supetar. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Postira do Supetar?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 84,69 Kč do 84,69 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Supetar.

Kolik spojů z Postira do Supetar bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Postira – Supetar každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Postira do Supetar?

Nejrychlejší autobus z Postira do Supetar nabízí dopravce Autotrans, jízda trvá 0h 15m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 84,69 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Postira do Supetar?

První autobus do Supetar z Postira vyjíždí v 9:40. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Postira do Supetar?

Poslední autobusový spoj z Postira do Supetar vyjíždí v 22:25. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Postira – Supetar?

Jízdu autobusem z Postira do Supetar nabízí dopravci Autotrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Postira do Supetar?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Postira do Supetar, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 9 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Autotrans

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Postira – Supetar?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Postira – Supetar si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Postira – Supetar?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Postira do Supetar ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Postira a Supetar

111,79 Kč
111,79 Kč
Postira
Supetar
Jízda taxíkem je ve městě Postira 0% dražší než ve městě Supetar.
37,27 Kč
37,27 Kč
Postira
Supetar
Autobusová jízdenka je ve městě Postira 0% dražší než ve městě Supetar.
59,29 Kč
59,29 Kč
Postira
Supetar
Velké pivo je ve městě Postira 0% dražší než ve městě Supetar.
19,85 Kč
19,85 Kč
Postira
Supetar
Láhev vody je ve městě Postira 0% dražší než ve městě Supetar.
199,03 Kč
199,03 Kč
Postira
Supetar
Hlavní jídlo je ve městě Postira 0% dražší než ve městě Supetar.

Autobusové trasy z Postira a Supetar

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.