Dálkový autobus do Sunderland

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Sunderland

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
213 Autobus
2 Zastávky
4 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Sunderland
Spojené království
177 965
Libra šterlinků
Chcete jet autobusem do Sunderland?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Sunderland a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Sunderland na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Sunderland, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Sunderland.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Sunderland, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Sunderland zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Sunderland.

Všechny autobusové zastávky v Sunderland

Zastávky
Park Ln 18, Sunderland (Spojené království)
Stadium Way , SR5 1AT Sunderland (Spojené království)

Cestovní informace Sunderland

Doprava Sunderland
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus103,46 Kč
Měsíční jízdenka2 393,66 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek82,77 Kč
Taxi - krátká trať82,77 Kč
Taxi - široký vzdálenost82,77 Kč
Benzin31,92 Kč
Stravování v Sunderland
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo591,19 Kč
Menu o třech chodech665,09 Kč
Malé cappuccino62,96 Kč
Velké pivo86,46 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo39,46 Kč
Pokrm z masa87,13 Kč
Láhev vody44,34 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)177,36 Kč

Najděte města blízko Sunderland a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Sunderland mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Newcastle, Middlesbrough nebo Darlington, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Sunderland se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Hartlepool, South Shields, Stockton-on-Tees a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.