Autobus z Sumartin do Bol

Autobusy z Sumartin do Bol: Porovnejte všechny dopravce

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Sumartin – Bol? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Sumartin – Bol. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Sumartin – Bol

Nejlevnější autobus 86,55 Kč
Nejrychlejší autobus 0h 25m
Nejstarší autobus 16:20
Nejnovější autobus 16:20
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 17,7 km
Autobusové společnosti Arriva Croatia, Autotrans
Hledáte autobus z Sumartin do Bol?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Sumartin – Bol. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Arriva Croatia nebo Autotrans. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Bol z Sumartin během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Sumartin a Bol, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Bol pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Sumartin, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Bol.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Sumartin – Bol byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Sumartin – Bol, ale nyní nejezdí.
 • Arriva Croatia
  16:20
  Sumartin
  Doba trvání 0h 25m
  16:45
  Bol
  od 86,55 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 28.09.2020
 • Autotrans
  16:20
  Sumartin
  Doba trvání 0h 25m
  16:45
  Bol
  od 86,55 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 18.09.2020

Autobus Sumartin – Bol: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Sumartin a cílem vaší cesty je Bol. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Sumartin? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Bol – Sumartin.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Sumartin – Bol. Poté můžete zvážit několik faktorů. Arriva Croatia nabízí nejlevnější jízdenky za 86,55 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 0h 25m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Sumartin a příjezdem do Bol. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Sumartin do Bol!

Autobusové zastávky v Sumartin a Bol

Zastávky
Bol
Ulica Vladimira Nazora 5, 21420 Bol (Chorvatsko)
Bol - Port
Bol (Chorvatsko)

Autobus z Sumartin do Bol: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Sumartin do Bol?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 86,55 Kč a doba jízdy činí do stanice Bol. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Sumartin – Bol?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 86,55 Kč do 86,55 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Bol.

Kolik autobusových spojů z Sumartin do Bol bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Sumartin do Bol každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Sumartin – Bol?

Arriva Croatia nabízí nejrychlejší spojení z Sumartin do Bol, které trvá 0h 25m. Jízdenky na toto spojení stojí 86,55 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Sumartin do Bol?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Sumartin – Bol0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Sumartin – Bol?

První autobus do Bol odjíždí z Sumartin v 16:20. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Sumartin – Bol?

Poslední autobus z Sumartin do Bol odjíždí v 16:20. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Sumartin – Bol?

Na autobusové trase Sumartin – Bol mají cestující na výběr různé dopravce, např. Arriva Croatia a Autotrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Sumartin do Bol?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Sumartin – Bol si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Sumartin do Bol?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Sumartin do Bol ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Sumartin a Bol

Autobusové trasy z Sumartin a Bol

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.