Autobus z Singapur do Kuala Lumpur

Autobusy z Singapur do Kuala Lumpur: Porovnejte všechny dopravce

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Singapur – Kuala Lumpur? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Singapur – Kuala Lumpur. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Singapur – Kuala Lumpur

Nejlevnější autobus 344,27 Kč
Nejrychlejší autobus 5h 0m
Nejstarší autobus 9:30
Nejnovější autobus 9:30
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 311,1 km
Autobusové společnosti Lapan Lapan
Hledáte autobus z Singapur do Kuala Lumpur?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Singapur – Kuala Lumpur. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Lapan Lapan. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Kuala Lumpur z Singapur během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Singapur a Kuala Lumpur, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Kuala Lumpur pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Singapur, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Kuala Lumpur.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Singapur – Kuala Lumpur byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Singapur – Kuala Lumpur, ale nyní nejezdí.
 • Lapan Lapan
  9:30
  Singapur - Kitchener Road
  Doba trvání 5h 0m
  14:30
  Kuala Lumpur - Berjaya Times Square
  od 344,27 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 17.05.2021

Autobus Singapur – Kuala Lumpur: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Singapur a cílem vaší cesty je Kuala Lumpur. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Singapur? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Kuala Lumpur – Singapur.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Singapur – Kuala Lumpur. Poté můžete zvážit několik faktorů. Lapan Lapan nabízí nejlevnější jízdenky za 344,27 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 5h 0m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Singapur a příjezdem do Kuala Lumpur. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Singapur do Kuala Lumpur!

Autobusové zastávky v Singapur a Kuala Lumpur

Zastávky
Kuala Lumpur - Berjaya Times Square
Jalan Imbi 1, 55100 Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Furama Bukit Bintang Hotel
Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Hentian Duta
Hentian Duta , 58200 Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Hentian Putra
Jalan Putra , 51200  Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - KTM Railway Station
Jalan Sultan Hishamuddin , 50000  Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - One Utama Bus Terminal
Central Park Ave , 47800 Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Pekeliling Bus Terminal
Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Persiaran Tuanku Syed Sirajuddin
Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Pudu Sentral (Puduraya)
Jalan Pudu , 55100 Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Stesen Sentral
Jalan Stesen Sentral , 50470 Kuala Lumpur (Malajsie)
Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
Bandar Tasek Selatan , 57100 Kuala Lumpur (Malajsie)

Autobus z Singapur do Kuala Lumpur: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Singapur do Kuala Lumpur?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 344,27 Kč a doba jízdy činí 5h 0m do stanice Kuala Lumpur. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Singapur – Kuala Lumpur?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 344,27 Kč do 344,27 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Kuala Lumpur.

Kolik autobusových spojů z Singapur do Kuala Lumpur bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Singapur do Kuala Lumpur každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Singapur – Kuala Lumpur?

Lapan Lapan nabízí nejrychlejší spojení z Singapur do Kuala Lumpur, které trvá 5h 0m. Jízdenky na toto spojení stojí 344,27 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Singapur do Kuala Lumpur?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Singapur – Kuala Lumpur1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: Lapan Lapan

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Singapur – Kuala Lumpur?

První autobus do Kuala Lumpur odjíždí z Singapur v 9:30. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Singapur – Kuala Lumpur?

Poslední autobus z Singapur do Kuala Lumpur odjíždí v 9:30. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Singapur – Kuala Lumpur?

Na autobusové trase Singapur – Kuala Lumpur mají cestující na výběr různé dopravce, např. Lapan Lapan. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Singapur do Kuala Lumpur?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Singapur – Kuala Lumpur si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Singapur do Kuala Lumpur?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Singapur do Kuala Lumpur ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Singapur a Kuala Lumpur

Autobusové trasy z Singapur a Kuala Lumpur

Populární letiště Shuttle
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.