Autobus z Řím do Benátky - Srovnání cen

Bus z Řím do Benátky: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Řím do města Benátky fakta o autobusech

Nejlevnější autobus706,26 Kč
Nejrychlejší autobus6h 20m
Nejstarší autobus5:40
Nejnovější autobus23:10
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost393,8 km
Autobusové společnostiFlixBus, Buscenter.it, MarinoBus
Chcete jet autobusem z Řím do Benátky?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Řím a Benátky a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Řím do Benátky na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Řím a Benátky, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Řím, alternativní destinace z Benátky, a také nejoblíbenější letištní transfery z Řím a Benátky.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Řím do Benátky

Dnes
od 896,49 Kč
Zítra
od 706,26 Kč
24.10
od 1 331,55 Kč
25.10
od 1 331,55 Kč
26.10
od 1 331,55 Kč
27.10
od 1 331,55 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    7:30
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 8h 5m
    15:35
    Benátky - Mestre
    od706,26 Kč
  • FlixBus
    7:30
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 8h 25m
    15:55
    Benátky - Tronchetto
    od706,26 Kč
  • FlixBus
    15:40
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 7h 20m
    23:00
    Benátky - Mestre
    od706,26 Kč
  • FlixBus
    15:40
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 7h 40m
    23:20
    Benátky - Tronchetto
    od706,26 Kč
  • FlixBus
    23:00
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 6h 20m
    5:20
    Benátky - Mestre
    od896,49 Kč
  • FlixBus
    23:00
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 6h 40m
    5:40
    Benátky - Tronchetto
    od896,49 Kč
  • Buscenter.it
    23:00
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 7h 0m
    6:00
    Benátky - Mestre
    od978,01 Kč
  • FlixBus
    5:40
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 9h 25m
    15:05
    Benátky - Mestre
    od1 167,96 Kč
  • Buscenter.it
    23:10
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 6h 50m
    6:00
    Benátky - Mestre
    od1 331,55 Kč
  • MarinoBus
    22:55
    Řím
    Doba trvání 6h 55m
    5:50
    Benátky
    od1 440,25 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Řím do Benátky

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • SaveATrain
    22:35
    Řím - Aurelia
    Doba trvání 6h 44m
    5:19
    Benátky - Santa Lucia
    od323,38 Kč
  • Trenitalia
    22:35
    Řím - Aurelia
    Doba trvání 6h 33m
    5:08
    Benátky - Mestre
    od595,12 Kč
  • Italotreno
    8:55
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    Doba trvání 3h 47m
    12:42
    Benátky - Mestre
    od1 899,49 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Řím do Benátky

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Řím
    Doba trvání 7h 30m
    21:30
    Benátky
    od733,71 Kč
  • BlaBlaCar
    17:30
    Řím
    Doba trvání 5h 40m
    23:10
    Benátky
    od788,06 Kč
  • BlaBlaCar
    12:30
    Řím
    Doba trvání 6h 0m
    18:30
    Benátky
    od815,23 Kč
  • BlaBlaCar
    15:00
    Řím
    Doba trvání 5h 50m
    20:50
    Benátky
    od815,23 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Benátky do Řím

Autobus z Řím do Benátky: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Řím a cíl Benátky. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Benátky do Řím.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Řím do Benátky.
Mimochodem: u trasy Řím – Benátky vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Řím a Benátky

Zastávky
Benátky (Itálie)
Fabbricato 248, 30100 Benátky (Itálie)
Viale Stazione , 30171 Benátky (Itálie)
Piazzale Roma , 30135 Benátky (Itálie)
Benátky (Itálie)
Fondamenta Zattere Al Ponte Lungo , 30123 Benátky (Itálie)
Fondamenta Santa Lucia , 30100 Benátky (Itálie)
Isola Nova del Tronchetto , 30135 Benátky (Itálie)

Řím a Benátky v porovnání

161,69 Kč
356,17 Kč
Řím
Benátky
Jízda taxíkem je ve městě Řím 55% levnější než ve městě Benátky.
40,76 Kč
40,76 Kč
Řím
Benátky
Autobusová jízdenka je ve městě Řím 0% dražší než ve městě Benátky.
115,49 Kč
108,70 Kč
Řím
Benátky
Velké pivo je ve městě Řím 6% dražší než ve městě Benátky.
16,21 Kč
10,87 Kč
Řím
Benátky
Láhev vody je ve městě Řím 33% dražší než ve městě Benátky.
366,86 Kč
226,45 Kč
Řím
Benátky
Hlavní jídlo je ve městě Řím 39% dražší než ve městě Benátky.

Spojení sběrnice z Řím az Benátky

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.