Autobus z Chieti do Řím

Bus z Chieti do Řím: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Chieti – Řím? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Chieti – Řím. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Chieti do Řím

Nejlevnější autobus228,18 Kč
Nejrychlejší autobus2h 0m
Nejstarší autobus7:30
Nejnovější autobus18:30
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost146,0 km
Autobusové společnostiFlixBus, Clikbus, Itabus, MarinoBus
Chcete cestovat autobusem z Chieti do Řím?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Chieti a jedou do Řím, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba FlixBus, Clikbus nebo Itabus. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Chieti – Řím pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Chieti a Řím, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Řím, alternativní destinace z Chieti a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Řím.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Chieti do Řím

Dnes
od 279,19 Kč
Zítra
od 279,19 Kč
20.10
od 279,19 Kč
21.10
od 279,19 Kč
22.10
od 279,19 Kč
23.10
od 355,08 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    9:55
    Chieti - Central station
    Doba trvání 2h 25m
    12:20
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od228,18 Kč
  • Clikbus
    7:30
    Chieti - Scalo
    Doba trvání 2h 15m
    9:45
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od279,19 Kč
  • Clikbus
    10:00
    Chieti - Scalo
    Doba trvání 2h 10m
    12:10
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od279,19 Kč
  • Clikbus
    11:55
    Chieti - Scalo
    Doba trvání 2h 0m
    13:55
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od279,19 Kč
  • Clikbus
    16:00
    Chieti - Scalo
    Doba trvání 2h 15m
    18:15
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od279,19 Kč
  • Clikbus
    18:30
    Chieti - Scalo
    Doba trvání 2h 0m
    20:30
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od279,19 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Chieti do Řím

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Trenitalia
    17:38
    Chieti
    Doba trvání 5h 37m
    23:15
    Řím
    od456,86 Kč
  • Trenitalia
    12:41
    Chieti
    Doba trvání 4h 55m
    17:36
    Řím
    od482,24 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Chieti do Řím

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Chieti
    Doba trvání 2h 20m
    16:20
    Řím
    od228,43 Kč
  • BlaBlaCar
    6:00
    Chieti
    Doba trvání 5h 0m
    11:00
    Řím
    od253,81 Kč
  • BlaBlaCar
    5:00
    Chieti
    Doba trvání 2h 40m
    7:40
    Řím
    od304,57 Kč
  • BlaBlaCar
    9:00
    Chieti
    Doba trvání 2h 30m
    11:30
    Řím
    od304,57 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Chieti – Řím byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Chieti – Řím, ale nyní nejezdí.
  • Itabus
    8:35
    Chieti
    Doba trvání 2h 35m
    11:10
    Řím
    od50,51 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 21.06.2021
  • MarinoBus
    12:20
    Chieti
    Doba trvání 2h 30m
    14:50
    Řím
    od736,05 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 08.04.2021

Autobus z Chieti do Řím: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Chieti jako výchozí stanici a Řím jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Řím do Chieti.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Chieti do Řím a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Itabus za cenu 50,51 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 2h 0m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Chieti – Řím vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Chieti do Řím!

Autobusové zastávky v Chieti a Řím

Zastávky
Rím - Anagnina
Via Vincenzo Giudice , 00173  Řím  (Itálie)
Rím - Appiano
Via Proba Petronia , 00136  Řím  (Itálie)
Rím - Autobusové nádraží Termini
Piazza dei Cinquecento 64, 00185  Řím  (Itálie)
Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
Largo Guido Mazzoni 4, 00162  Řím  (Itálie)
Rím - Metro Station Castro Pretorio
Viale Castro Pretorio 76, 00185  Řím  (Itálie)
Rím - Metro Station Rebibbia
Via Tiburtina , 00156  Řím  (Itálie)
Rím - Parco Tirreno
Via Aurelia 480, 00165  Řím  (Itálie)
Rím - Vatican City
Via Crescenzio 19, 00193  Řím  (Itálie)
Rím Termini (Via Marsala)
Via Marsala 5, 00185  Řím  (Itálie)
Řím - Area di Servizio Colle Tasso South
A24 c/o Eni Colle Tasso sud , 00132  Řím  (Itálie)
Řím - Aurelia
Via Aurelia 919, 00165  Řím  (Itálie)
Řím - Autogrill Prenestina West
Řím  (Itálie)
Řím - Balduina
Largo Damiano Chiesa , 00136  Řím  (Itálie)
Řím - Capannelle
Via dello Scalo delle Capannelle , 00178  Řím  (Itálie)
Řím - Casilina
Via del Mandrione 181, 00181  Řím  (Itálie)
Řím - Gemelli
Via della Pineta Sacchetti , 00168  Řím  (Itálie)
Řím - Laurentina
Via Della Stazione Laurentina  , 00143  Řím  (Itálie)
Řím - Lunghezza
Řím  (Itálie)
Řím - Monte Mario
Via della Stazione di Monte Mario , 00135  Řím  (Itálie)
Řím - Nomentana
00199  Řím  (Itálie)
Řím - Ostiense
Via della Stazione Ostiense , 00154  Řím  (Itálie)
Řím - Prenestina
Piazza delle Stazione Prenestina , 00159  Řím  (Itálie)
Řím - Quattro Venti
Viale dei Quattro Venti , 00152  Řím  (Itálie)
Řím - San Pietro
Piazza della Stazione di S. Pietro , 00165  Řím  (Itálie)
Řím - Serenissima
Viale della Serenissima , 00177  Řím  (Itálie)
Řím - Torricola
Řím  (Itálie)
Řím - Trastevere
Piazza Flavio Biondo , 00152  Řím  (Itálie)
Řím - Tuscolana
Piazza della Stazione Tuscolana , 00182  Řím  (Itálie)
Řím - Val D'Ala
Via Val d'Ala , 00141  Řím  (Itálie)
Řím - Via Aurelia
Řím  (Itálie)
Řím - Via Circonvallazione Aurelia
Řím  (Itálie)
Řím - Via Salaria
Řím  (Itálie)
Řím Ústřední Nádraží
Řím  (Itálie)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Chieti do Řím

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Chieti – Řím?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 228,18 Kč a trvá mu 2h 35m, než dojede do Řím. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Chieti do Řím?

Na této trase jezdí 4 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 50,51 Kč do 736,05 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Řím.

Kolik spojů z Chieti do Řím bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Chieti – Řím každý den obsluhuje přibližně 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Chieti do Řím?

Nejrychlejší autobus z Chieti do Řím nabízí dopravce Clikbus, jízda trvá 2h 0m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 279,19 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Chieti do Řím?

První autobus do Řím z Chieti vyjíždí v 7:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Chieti do Řím?

Poslední autobusový spoj z Chieti do Řím vyjíždí v 18:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Chieti – Řím?

Jízdu autobusem z Chieti do Řím nabízí dopravci FlixBus, Clikbus a Itabus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Chieti do Řím?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Chieti do Řím, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. FlixBus a Clikbus

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Chieti – Řím?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Chieti – Řím si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Chieti – Řím?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Chieti do Řím ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Chieti a Řím

Chieti
44 444
Řím
2,32 mil.
145,94 Kč
151,01 Kč
Chieti
Řím
Jízda taxíkem je ve městě Chieti 4% levnější než ve městě Řím.
30,46 Kč
38,07 Kč
Chieti
Řím
Autobusová jízdenka je ve městě Chieti 20% levnější než ve městě Řím.
101,52 Kč
107,87 Kč
Chieti
Řím
Velké pivo je ve městě Chieti 6% levnější než ve městě Řím.
5,90 Kč
15,14 Kč
Chieti
Řím
Láhev vody je ve městě Chieti 62% levnější než ve městě Řím.
270,73 Kč
342,64 Kč
Chieti
Řím
Hlavní jídlo je ve městě Chieti 21% levnější než ve městě Řím.

Autobusové trasy z Chieti a Řím

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.