✈ Autobus Praha → Norimberk Letiště (NUE)

Letištní kyvadlový autobus z města Praha do stanice Norimberk Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Blízká spojení z města Praha a stanice Norimberk Letiště

Mezi městem Praha a stanicí Norimberk Letiště bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato spojení v blízkosti obou míst. Podívej se na níže uvedené nabídky!

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Praha do stanice Norimberk Letiště

Každý den vyjíždí kyvadlových autobusů autobusových společností z města Praha do stanice Norimberk Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
sobota 25.05
neděle 26.05
865 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
středa 29.05
čtvrtek 30.05
pátek 31.05
sobota 01.06
neděle 02.06
875 Kč
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do stanice Norimberk Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do stanice Norimberk Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Praha do stanice Norimberk Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Praha do stanice Norimberk Letiště jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Praha a v okolí stanice Norimberk Letiště

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Praha a v okolí stanice Norimberk Letiště.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Praha do stanice Norimberk Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Praha do stanice Norimberk Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do stanice Norimberk Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Praha do stanice Norimberk Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Praha – Norimberk Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do stanice Norimberk Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Praha – Norimberk Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Norimberk Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Norimberk Letiště?

Na trase z Praha do Norimberk Letiště jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Praha – Norimberk Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Praha a stanici Norimberk Letiště nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Praha ve směru stanice Norimberk Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Norimberk Letiště z města Praha vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Praha a stanici Norimberk Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Praha do stanice Norimberk Letiště vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Praha – Norimberk Letiště?

Kyvadlovou linku Praha – Norimberk Letiště nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Praha a stanici Norimberk Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Praha a stanici Norimberk Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Praha – Norimberk Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Praha – Norimberk Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Praha – Norimberk Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Praha a stanici Norimberk Letiště.

Alternativní typy dopravy z města Praha do stanice Norimberk Letiště

Levná spolujízda z města Praha do města Norimberk Letiště

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Praha do Norimberk Letiště pro následující dny.
 • BlaBlaCar
  3h 10m
  15:40
  Praha
  18:50
  Norimberk Letiště
  BlaBlaCar
  Economy
  od 319 Kč

Další autobusové linky z města Praha a stanice Norimberk Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a ze stanice Norimberk Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.