Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Autobus Praha → Krakov Letiště (KRK)

Letištní kyvadlový autobus z města Praha do stanice Krakov Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobusů z města Praha do stanice Krakov Letiště

Zde je výběr nejlevnějších kyvadlových jízd podle jízdního řádu z města Praha do stanice Krakov Letiště od různých autobusových dopravců jako FlixBus, AGAT nebo Travel-Bus pro následující dny.
dnes
od 788 Kč
zítra
od 595 Kč
pondělí
od 698 Kč
úterý
od 598 Kč
středa
od 598 Kč
čtvrtek
od 603 Kč
pátek
od 678 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    8h 45m
    9:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:25
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    788 Kč
  • FlixBus
    8h 15m
    10:10
    Praha
    Černý Most
    18:25
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    788 Kč
  • Travel-Bus
    10h 40m
    13:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Travel-Bus
    Economy
    837 Kč
  • KLR Bus
    8h 30m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    KLR Bus
    Economy
    902 Kč
  • Roca Travelino
    8h 15m
    12:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    20:45
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Roca Travelino
    Economy
    1 011 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • AGAT
    7h 40m
    12:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    19:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    595 Kč
  • KLR Bus
    8h 30m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    KLR Bus
    Economy
    714 Kč
  • Travel-Bus
    10h 40m
    13:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Travel-Bus
    Economy
    823 Kč
  • AGAT
    10h 40m
    13:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    832 Kč
  • FlixBus
    7h 15m
    22:25
    Praha
    ÚAN Florenc
    5:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    888 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    7h 15m
    3:20
    Praha
    Prague - Florenc Bus Station Ústřední Autobusové Nádraží
    10:35
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    698 Kč
  • FlixBus
    8h 5m
    9:05
    Praha
    ÚAN Florenc
    17:10
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    698 Kč
  • Gdamaler Tour
    7h 40m
    11:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    18:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Gdamaler Tour
    Economy
    713 Kč
  • AGAT
    10h 40m
    13:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    832 Kč
  • AGAT
    7h 40m
    18:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    1:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    832 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    8h 45m
    9:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:25
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    598 Kč
  • AGAT
    7h 40m
    12:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    19:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    603 Kč
  • Travel-Bus
    10h 40m
    13:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Travel-Bus
    Economy
    837 Kč
  • KLR Bus
    8h 30m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    KLR Bus
    Economy
    905 Kč
  • Roca Travelino
    8h 15m
    12:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    20:45
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Roca Travelino
    Economy
    1 011 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    8h 45m
    9:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:25
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    598 Kč
  • FlixBus
    8h 15m
    10:10
    Praha
    Černý Most
    18:25
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    598 Kč
  • KLR Bus
    8h 30m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    KLR Bus
    Economy
    690 Kč
  • AGAT
    10h 40m
    13:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    832 Kč
  • AGAT
    7h 40m
    18:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    1:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    832 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • AGAT
    7h 40m
    12:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    19:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    603 Kč
  • FlixBus
    8h 5m
    9:05
    Praha
    ÚAN Florenc
    17:10
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    658 Kč
  • Gdamaler Tour
    7h 40m
    11:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    18:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Gdamaler Tour
    Economy
    713 Kč
  • Travel-Bus
    10h 40m
    13:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Travel-Bus
    Economy
    833 Kč
  • KLR Bus
    8h 30m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    KLR Bus
    Economy
    904 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    8h 45m
    9:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:25
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    FlixBus
    Economy
    678 Kč
  • AGAT
    10h 40m
    13:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    AGAT
    Economy
    832 Kč
  • Travel-Bus
    10h 40m
    13:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    Travel-Bus
    Economy
    838 Kč
  • KLR Bus
    8h 30m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    KLR Bus
    Economy
    906 Kč
  • ECOLINES
    8h 10m
    11:00
    Praha
    19:10
    Krakov Letiště
    ECOLINES
    Economy
    1 039 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Krakov Letiště do stanice Praha jezdí denně více než 26 kyvadlových autobusů. Naopak má sobota spojů nejméně, když mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště jezdí denně pouze 21 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 57 kyvadlových autobusů z města Praha do stanice Krakov Letiště, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště s 33 nabídkami.

Fakta o kyvadlových autobusech z města Praha do stanice Krakov Letiště (KRK)

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, AGAT a Travel-Bus, kteří denně jezdí se 23 kyvadlovými autobusy z města Praha do stanice Krakov Letiště! Rezervuj si jízdenku z města Praha do stanice Krakov Letiště již od 595 Kč!

Nejlevnější autobus 595 Kč
Nejrychlejší autobus 6h 50m
První autobus 0:15
Poslední autobus 22:45
Denní autobusové spojení 23 Ø
Vzdálenost 381,7 km
Autobusové společnosti FlixBus, AGAT, Travel-Bus, KLR Bus, Roca Travelino, Gdamaler Tour a ECOLINES

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Praha do stanice Krakov Letiště

Každý den vyjíždí 23 kyvadlových autobusů 7 autobusových společností z města Praha do stanice Krakov Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
788 Kč
neděle 14.07
832 Kč
pondělí 15.07
833 Kč
úterý 16.07
598 Kč
středa 17.07
598 Kč
čtvrtek 18.07
658 Kč
pátek 19.07
678 Kč
sobota 20.07
698 Kč
neděle 21.07
713 Kč
pondělí 22.07
598 Kč
úterý 23.07
598 Kč
středa 24.07
598 Kč
čtvrtek 25.07
598 Kč
pátek 26.07
718 Kč
sobota 27.07
713 Kč
neděle 28.07
588 Kč
pondělí 29.07
713 Kč
úterý 30.07
598 Kč
středa 31.07
598 Kč
čtvrtek 01.08
598 Kč
pátek 02.08
658 Kč
sobota 03.08
598 Kč
neděle 04.08

V tento čas je cesta z města Praha do stanice Krakov Letiště nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku z města Praha do stanice Krakov Letiště.
S cenou od 595 Kč, neděle je nejlevnější den pro cestu kyvadlovém autobusem z města Praha do stanice Krakov Letiště. Naproti tomu je sobota nejdražší den s cenami od 788 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Praha do stanice Krakov Letiště je odpoledne, s cenou od 595 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 658 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do stanice Krakov Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do stanice Krakov Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Praha do stanice Krakov Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Praha do stanice Krakov Letiště jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Praha do stanice Krakov Letiště

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Praha a v okolí stanice Krakov Letiště

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Praha a v okolí stanice Krakov Letiště.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Praha do stanice Krakov Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Praha do stanice Krakov Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do stanice Krakov Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Praha do stanice Krakov Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Praha – Krakov Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 595 Kč a trvá mu 7h 40m, než dojede do stanice Krakov Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Praha – Krakov Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 7 se širokým rozpětím cen jízdenek od 595 Kč do 1 888 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Krakov Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Krakov Letiště?

Na trase z Praha do Krakov Letiště jezdí každý den přibližně 23 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Praha – Krakov Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 6h 50m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 1 888 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Praha ve směru stanice Krakov Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Krakov Letiště z města Praha vyjíždí v 0:15 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Praha do stanice Krakov Letiště vyjíždí v 22:45 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Praha – Krakov Letiště?

Kyvadlovou linku Praha – Krakov Letiště nabízí dopravci FlixBus, AGAT a Travel-Bus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: FlixBus, AGAT a Travel-Bus.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Praha – Krakov Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Praha – Krakov Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Praha – Krakov Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Praha a stanici Krakov Letiště.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z města Praha do stanice Krakov Letiště

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z města Praha a stanice Krakov Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a ze stanice Krakov Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.