Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Praha → Košice od 443 Kč

Porovnej 2 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Praha do města Košice

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Praha do města Košice od různých autobusových dopravců jako FlixBus nebo RegioJet pro následující dny.
dnes
od 672 Kč
zítra
od 963 Kč
pondělí
od 596 Kč
úterý
od 443 Kč
středa
od 596 Kč
čtvrtek
od 748 Kč
pátek
od 874 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    9h 23m
    20:30
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    672 Kč
  • RegioJet
    9h 38m
    20:30
    Praha
    6:08
    Košice
    RegioJet
    Economy
    697 Kč
  • RegioJet
    10h 24m
    12:30
    Praha
    22:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    748 Kč
  • FlixBus
    11h 0m
    7:50
    Praha
    Zličín
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 678 Kč
  • FlixBus
    10h 15m
    8:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 678 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    11h 53m
    18:00
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    963 Kč
  • RegioJet
    12h 8m
    18:00
    Praha
    6:08
    Košice
    RegioJet
    Economy
    963 Kč
  • RegioJet
    11h 54m
    11:00
    Praha
    22:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    1 024 Kč
  • FlixBus
    12h 15m
    6:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 678 Kč
  • FlixBus
    11h 0m
    7:50
    Praha
    Zličín
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 678 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    10h 23m
    19:30
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    596 Kč
  • RegioJet
    10h 38m
    19:30
    Praha
    6:08
    Košice
    RegioJet
    Economy
    596 Kč
  • RegioJet
    10h 24m
    12:30
    Praha
    22:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    748 Kč
  • FlixBus
    11h 0m
    7:50
    Praha
    Zličín
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 228 Kč
  • FlixBus
    10h 15m
    8:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 228 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    9h 23m
    20:30
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    443 Kč
  • RegioJet
    9h 38m
    20:30
    Praha
    6:08
    Košice
    RegioJet
    Economy
    469 Kč
  • RegioJet
    10h 24m
    12:30
    Praha
    22:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    596 Kč
  • FlixBus
    11h 0m
    7:50
    Praha
    Zličín
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    818 Kč
  • FlixBus
    10h 15m
    8:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    818 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    10h 24m
    12:30
    Praha
    22:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    596 Kč
  • RegioJet
    10h 42m
    12:30
    Praha
    23:12
    Košice
    RegioJet
    Economy
    596 Kč
  • RegioJet
    9h 23m
    20:30
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    596 Kč
  • FlixBus
    12h 15m
    6:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    948 Kč
  • FlixBus
    16h 5m
    10:15
    Praha
    Anděl / Na Knížecí
    2:20
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 417 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    10h 24m
    12:30
    Praha
    22:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    748 Kč
  • RegioJet
    9h 23m
    20:30
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    748 Kč
  • RegioJet
    10h 42m
    12:30
    Praha
    23:12
    Košice
    RegioJet
    Economy
    773 Kč
  • FlixBus
    12h 15m
    6:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 018 Kč
  • FlixBus
    13h 25m
    14:05
    Praha
    Prague - Florenc Bus Station Ústřední Autobusové Nádraží
    3:30
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 506 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    9h 23m
    20:30
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    874 Kč
  • RegioJet
    11h 54m
    11:00
    Praha
    22:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    900 Kč
  • RegioJet
    9h 38m
    20:30
    Praha
    6:08
    Košice
    RegioJet
    Economy
    900 Kč
  • FlixBus
    12h 15m
    6:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    998 Kč
  • FlixBus
    11h 0m
    7:50
    Praha
    Zličín
    18:50
    Košice
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 098 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Praha a Košice

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Praha a Košice v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města Košice do města Praha jezdí denně více než 36 autobusů. Naopak má neděle spojů nejméně, když mezi městy Praha a Košice jezdí denně pouze 24 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je večer, přičemž jezdí 80 autobusů z města Praha do města Košice, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Praha a městem Košice s 23 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Praha do města Košice

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus a RegioJet, kteří denně jezdí se 31 autobusy z města Praha do města Košice! Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Košice již od 443 Kč!

Nejlevnější autobus 443 Kč
Nejrychlejší autobus 9h 23m
První autobus 4:50
Poslední autobus 23:59
Denní autobusové spojení 31 Ø
Vzdálenost 515,8 km
Autobusové společnosti FlixBus a RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Praha do města Košice

Každý den vyjíždí 31 autobusů 2 autobusových společností z města Praha do města Košice: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
1 678 Kč
neděle 14.07
963 Kč
pondělí 15.07
596 Kč
úterý 16.07
443 Kč
středa 17.07
596 Kč
čtvrtek 18.07
748 Kč
pátek 19.07
874 Kč
sobota 20.07
596 Kč
neděle 21.07
874 Kč
pondělí 22.07
596 Kč
úterý 23.07
443 Kč
středa 24.07
1 282 Kč
čtvrtek 25.07
748 Kč
pátek 26.07
874 Kč
sobota 27.07
596 Kč
neděle 28.07
874 Kč
pondělí 29.07
596 Kč
úterý 30.07
443 Kč
středa 31.07
768 Kč
čtvrtek 01.08
748 Kč
pátek 02.08
900 Kč
sobota 03.08
798 Kč
neděle 04.08

V tento čas je cesta z města Praha do města Košice nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Praha do města Košice.
S cenou od 443 Kč, úterý je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Praha do města Košice. Naproti tomu je neděle nejdražší den s cenami od 963 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Praha do města Košice je večer, s cenou od 443 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 1 427 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do města Košice

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Košice s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Praha do města Košice, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Praha do města Košice jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Praha do města Košice

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Praha a Košice .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Praha a Košice

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Praha a Košice.

Služby a komfort v autobuse z města Praha do města Košice

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Praha do města Košice? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do města Košice? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Praha do města Košice

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Košice?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 443 Kč a trvá mu 9h 23m, než dojede do města Košice. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Košice?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 443 Kč do 2 927 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Košice.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Košice?

Na trase z Praha do Košice jezdí každý den přibližně 31 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Košice?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Košice nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 9h 23m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 672 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Košice?

První autobus do města Košice z města Praha vyjíždí v 4:50 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Košice?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Košice vyjíždí v 23:59 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Košice?

Autobusovou linku Praha – Košice nabízí dopravci FlixBus a RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Praha a Košice?

Všechna přímá spojení mezi městy Praha a Košice můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus a RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Košice?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Košice si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Košice?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Košice.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Praha do města Košice

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Praha do města Košice

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Praha do města Košice pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Praha do města Košice

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Praha do města Košice pro následující dny.
  • RegioJet
    8h 1m
    21:52
    Praha
    5:53
    Košice
    RegioJet
    Economy
    od 378 Kč
  • Leo Express
    8h 37m
    20:00
    Praha
    Ústřední Nádraží
    4:37
    Košice
    Ústřední nádraží
    Leo Express
    Economy
    od 509 Kč
  • RegioJet
    8h 4m
    7:50
    Praha
    15:54
    Košice
    RegioJet
    Economy
    od 808 Kč
  • Leo Express
    9h 28m
    13:00
    Praha
    Ústřední Nádraží
    22:28
    Košice
    Ústřední nádraží
    Leo Express
    Economy
    od 1 899 Kč

Další autobusové linky z měst Praha a Košice

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a z města Košice. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.