Autobus z Praha do Kodaň - Srovnání cen

Bus z Praha do Kodaň: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Praha do města Kodaň fakta o autobusech

Nejlevnější autobus981,37 Kč
Nejrychlejší autobus12h 30m
Nejstarší autobus1:00
Nejnovější autobus21:25
Denní autobusové spojení14 Ø
Vzdálenost634,9 km
Autobusové společnostiFlixBus, Comati PSG
Chcete jet autobusem z Praha do Kodaň?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Praha a Kodaň a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Praha do Kodaň na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Praha a Kodaň, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Praha, alternativní destinace z Kodaň, a také nejoblíbenější letištní transfery z Praha a Kodaň.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Praha do Kodaň

Dnes
Zítra
01.11
02.11
03.11
04.11

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    1:00
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 16h 35m
    17:35
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od981,37 Kč
  • FlixBus
    5:50
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 16h 0m
    21:50
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od981,37 Kč
  • FlixBus
    6:10
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 15h 40m
    21:50
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od981,37 Kč
  • FlixBus
    5:50
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 15h 50m
    21:40
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 118,09 Kč
  • FlixBus
    6:10
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 15h 30m
    21:40
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 118,09 Kč
  • FlixBus
    21:25
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 18h 15m
    15:40
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 257,27 Kč
  • FlixBus
    2:05
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 19h 30m
    21:35
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 257,27 Kč
  • FlixBus
    17:45
    Praha - Anděl / Na Knížecí
    Doba trvání 20h 40m
    14:25
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 364,18 Kč
  • FlixBus
    16:15
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 22h 10m
    14:25
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 364,18 Kč
  • FlixBus
    18:10
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 20h 15m
    14:25
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 421,33 Kč
  • FlixBus
    14:00
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 0h 25m
    14:25
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 722,11 Kč
  • FlixBus
    14:15
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 0h 10m
    14:25
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 858,83 Kč
  • FlixBus
    15:45
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 22h 40m
    14:25
    Kodan - Ingerslevsgade DGI
    od1 858,83 Kč
  • Comati PSG
    2:45
    Praha
    Doba trvání 12h 30m
    15:15
    Kodaň
    od1 914,07 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Kodaň do Praha

Autobus z Praha do Kodaň: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Praha a cíl Kodaň. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Kodaň do Praha.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Praha do Kodaň.
Mimochodem: u trasy Praha – Kodaň vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Praha a Kodaň

Zastávky
Ingerslevsgade  , 1704 Kodaň (Dánsko)
Bernstorffsgade , 1577 Kodaň (Dánsko)
Ingerslevsgade , 1704 Kodaň (Dánsko)
Lyshojgardsvej , 2500 Kodaň (Dánsko)

Praha a Kodaň v porovnání

65,00 Kč
202,90 Kč
Praha
Kodaň
Jízda taxíkem je ve městě Praha 68% levnější než ve městě Kodaň.
24,00 Kč
88,14 Kč
Praha
Kodaň
Autobusová jízdenka je ve městě Praha 73% levnější než ve městě Kodaň.
35,00 Kč
165,26 Kč
Praha
Kodaň
Velké pivo je ve městě Praha 79% levnější než ve městě Kodaň.
13,52 Kč
38,31 Kč
Praha
Kodaň
Láhev vody je ve městě Praha 65% levnější než ve městě Kodaň.
190,84 Kč
275,75 Kč
Praha
Kodaň
Hlavní jídlo je ve městě Praha 31% levnější než ve městě Kodaň.

Spojení sběrnice z Praha az Kodaň

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.