✈ Autobus z Praha do Drážďany Letiště (DRS) - Srovnání cen

Bus z Praha do Drážďany Letiště: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Praha do města Drážďany Letiště (DRS) fakta o autobusech

Nejlevnější autobus300,78 Kč
Nejrychlejší autobus1h 0m
Nejstarší autobus2:45
Nejnovější autobus13:35
Denní autobusové spojení8 Ø
Vzdálenost126,7 km
Autobusové společnostiArda Tur, RegioJet, Comati PSG
Chcete jet autobusem z Praha na Drážďany Letiště?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Praha a Drážďany Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Praha do Drážďany Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Praha a na Drážďany Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Praha i alternativní cílové destinace z Drážďany Letiště.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Praha do Drážďany Letiště

Dnes
od 544,14 Kč
Zítra
od 544,14 Kč
01.11
od 544,14 Kč
02.11
od 544,14 Kč
03.11
od 544,14 Kč
04.11
od 544,14 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Arda Tur
    13:35
    Praha
    Doba trvání 1h 0m
    14:35
    Drážďany Letiště
    od300,78 Kč
  • RegioJet
    8:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 2h 20m
    10:50
    Drážďany - Letiště
    od499,00 Kč
  • RegioJet
    12:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 2h 20m
    14:50
    Drážďany - Letiště
    od499,00 Kč
  • RegioJet
    6:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 2h 20m
    8:50
    Drážďany - Letiště
    od544,14 Kč
  • RegioJet
    10:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 2h 20m
    12:50
    Drážďany - Letiště
    od544,14 Kč
  • RegioJet
    11:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 2h 20m
    13:50
    Drážďany - Letiště
    od544,14 Kč
  • RegioJet
    7:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 2h 20m
    9:50
    Drážďany - Letiště
    od544,14 Kč
  • Comati PSG
    2:45
    Praha
    Doba trvání 2h 0m
    4:45
    Drážďany Letiště
    od546,88 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Praha do Drážďany Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    6:26
    Praha
    Doba trvání 3h 13m
    9:39
    Drážďany Letiště
    od380,08 Kč
  • Deutsche Bahn
    6:26
    Praha
    Doba trvání 3h 17m
    9:43
    Drážďany Letiště
    od380,08 Kč
  • Deutsche Bahn
    8:26
    Praha
    Doba trvání 3h 13m
    11:39
    Drážďany Letiště
    od380,08 Kč
  • Deutsche Bahn
    8:26
    Praha
    Doba trvání 3h 17m
    11:43
    Drážďany Letiště
    od380,08 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Praha do Drážďany Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:40
    Praha
    Doba trvání 1h 30m
    18:10
    Drážďany Letiště
    od136,72 Kč
  • BlaBlaCar
    14:40
    Praha
    Doba trvání 1h 30m
    16:10
    Drážďany Letiště
    od191,41 Kč
  • BlaBlaCar
    20:10
    Praha
    Doba trvání 1h 40m
    21:50
    Drážďany Letiště
    od191,41 Kč
  • BlaBlaCar
    20:30
    Praha
    Doba trvání 1h 50m
    22:20
    Drážďany Letiště
    od328,13 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Drážďany Letiště do Praha

Bus Praha - Drážďany Letiště: další informace

Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Praha a cíl Drážďany Letiště. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Drážďany Letiště do Praha zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Praha na Drážďany Letiště vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Praha a Drážďany Letiště

Zastávky
Wilhelmine-Reichard-Ring 1, Drážďany Letiště (Německo)

Spojení sběrnice z Praha az Drážďany Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.