Autobus Plzeň → Rivne

Autobusy mezi městem Plzeň a městem Rivne: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Plzeň do města Rivne

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Plzeň do města Rivne od různých autobusových dopravců jako FlixBus, Sindbad nebo Regabus pro následující dny.
dnes
od 1 594 Kč
zítra
neděle
od 1 897 Kč
pondělí
úterý
od 1 548 Kč
středa
od 2 037 Kč
čtvrtek
od 1 594 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    24h 20m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    17:20
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 594 Kč
  • Regabus
    19h 40m
    14:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    9:40
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Regabus
    Economy
    1 826 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    27h 15m
    4:35
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    7:50
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 897 Kč
  • FlixBus
    25h 35m
    9:10
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    10:45
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 898 Kč
  • FlixBus
    27h 35m
    13:15
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    16:50
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 898 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    27h 35m
    13:15
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    16:50
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 548 Kč
  • Lux-reisen BIS
    24h 20m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    17:20
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 594 Kč
  • FlixBus
    25h 35m
    9:10
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    10:45
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 628 Kč
  • Regabus
    19h 40m
    14:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    9:40
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Regabus
    Economy
    1 826 Kč
  • Sindbad
    24h 10m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    17:10
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Sindbad
    Economy
    1 876 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sindbad
    21h 50m
    7:00
    Plzeň
    4:50
    Rivne
    Sindbad
    Economy
    2 037 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    24h 20m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    17:20
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 594 Kč
  • Regabus
    19h 40m
    14:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    9:40
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Regabus
    Economy
    1 826 Kč
  • FlixBus
    25h 35m
    9:10
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    10:45
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 848 Kč
  • Sindbad
    21h 50m
    7:00
    Plzeň
    4:50
    Rivne
    Sindbad
    Economy
    2 035 Kč
  • Sindbad
    21h 50m
    7:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    4:50
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    Sindbad
    Economy
    2 175 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Plzeň a Rivne

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Plzeň a Rivne v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Rivne do města Plzeň jezdí denně více než 7 autobusů. Naopak má středa spojů nejméně, když mezi městy Plzeň a Rivne jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 9 autobusů z města Plzeň do města Rivne, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Plzeň a městem Rivne s 3 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Plzeň do města Rivne

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, Sindbad a Regabus, kteří denně jezdí se 3 autobusy z města Plzeň do města Rivne! Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Rivne již od 1 548 Kč!

Nejlevnější autobus 1 548 Kč
Nejrychlejší autobus 19h 40m
První autobus 14:00
Poslední autobus 17:00
Denní autobusové spojení 3 Ø
Vzdálenost 920,7 km
Autobusové společnosti FlixBus, Sindbad, Regabus a Lux-reisen BIS

Nejlevnější autobusová spojení z města Plzeň do města Rivne

Každý den vyjíždí 3 autobusů 4 autobusových společností z města Plzeň do města Rivne: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
1 594 Kč
sobota 25.05
neděle 26.05
1 897 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
1 548 Kč
středa 29.05
2 037 Kč
čtvrtek 30.05
1 594 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
1 594 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Plzeň do města Rivne nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Plzeň do města Rivne.
S cenou od 1 548 Kč, úterý je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Plzeň do města Rivne. Naproti tomu je středa nejdražší den s cenami od 2 017 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Plzeň do města Rivne je odpoledne, s cenou od 1 548 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 1 797 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Plzeň do města Rivne

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Rivne s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Plzeň do města Rivne, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Plzeň do města Rivne jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Plzeň do města Rivne

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Plzeň a Rivne .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Plzeň a Rivne

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Plzeň a Rivne.

Služby a komfort v autobuse z města Plzeň do města Rivne

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Plzeň do města Rivne? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Plzeň do města Rivne? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Plzeň do města Rivne

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Plzeň – Rivne?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 548 Kč a trvá mu 3h 35m, než dojede do města Rivne. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Plzeň – Rivne?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 4 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 548 Kč do 2 397 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Rivne.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Plzeň do Rivne?

Na trase z Plzeň do Rivne jezdí každý den přibližně 3 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Plzeň – Rivne?

Nejrychlejší autobus mezi městy Plzeň a Rivne nabízí dopravce Regabus, jízda trvá 19h 40m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 826 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Plzeň ve směru Rivne?

První autobus do města Rivne z města Plzeň vyjíždí v 14:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Plzeň a Rivne?

Poslední autobusový spoj z města Plzeň do města Rivne vyjíždí v 17:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Plzeň – Rivne?

Autobusovou linku Plzeň – Rivne nabízí dopravci FlixBus, Sindbad a Regabus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Plzeň a Rivne?

Všechna přímá spojení mezi městy Plzeň a Rivne můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus, Sindbad a Regabus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Plzeň – Rivne?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Plzeň – Rivne si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Plzeň – Rivne?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Plzeň a Rivne.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Plzeň do města Rivne

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Plzeň a Rivne

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Plzeň a z města Rivne. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.