Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Autobus Plzeň → Kolín/Bonn Letiště (CGN)

Letištní kyvadlový autobus z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobusů z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště

Zde je výběr nejlevnějších kyvadlových jízd podle jízdního řádu z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
zítra
od 1 587 Kč
pondělí
úterý
od 1 147 Kč
středa
čtvrtek
od 1 097 Kč
pátek

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    10h 35m
    23:55
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    10:30
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 587 Kč
  • FlixBus
    9h 10m
    12:20
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    21:30
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 658 Kč
  • FlixBus
    13h 25m
    4:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    17:25
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 667 Kč
  • FlixBus
    10h 10m
    16:45
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    2:55
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    2 117 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    10h 10m
    16:45
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    2:55
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 147 Kč
  • FlixBus
    13h 25m
    4:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    17:25
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 177 Kč
  • FlixBus
    9h 10m
    12:20
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    21:30
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 228 Kč
  • FlixBus
    11h 45m
    23:55
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    11:40
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 297 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    13h 25m
    4:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    17:25
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 097 Kč
  • FlixBus
    10h 35m
    23:55
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    10:30
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 097 Kč
  • FlixBus
    9h 10m
    12:20
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    21:30
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 168 Kč
  • FlixBus
    10h 10m
    16:45
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    2:55
    Kolín/Bonn Letiště
    Letiště Kolín/Bonn - Ústřední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 417 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Kolín/Bonn Letiště do stanice Plzeň jezdí denně více než 4 kyvadlových autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště jezdí denně pouze 4 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 6 kyvadlových autobusů z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště s 3 nabídkami.

Fakta o kyvadlových autobusech z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště (CGN)

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 4 kyvadlovými autobusy z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště! Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště již od 1 097 Kč!

Nejlevnější autobus 1 097 Kč
Nejrychlejší autobus 9h 10m
První autobus 4:00
Poslední autobus 23:55
Denní autobusové spojení 4 Ø
Vzdálenost 460,1 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště

Každý den vyjíždí 4 kyvadlových autobusů 1 autobusových společností z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07
1 587 Kč
pondělí 15.07
úterý 16.07
1 147 Kč
středa 17.07
čtvrtek 18.07
1 097 Kč
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

V tento čas je cesta z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště.
S cenou od 1 097 Kč, čtvrtek je nejlevnější den pro cestu kyvadlovém autobusem z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště. Naproti tomu je neděle nejdražší den s cenami od 1 587 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště je večer, s cenou od 1 097 Kč. Naproti tomu je odpoledne nejdražší denní doba s cenami od 1 147 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Plzeň a v okolí stanice Kolín/Bonn Letiště

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Plzeň a v okolí stanice Kolín/Bonn Letiště.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Plzeň – Kolín/Bonn Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 097 Kč a trvá mu 13h 25m, než dojede do stanice Kolín/Bonn Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Plzeň – Kolín/Bonn Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 097 Kč do 2 117 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Kolín/Bonn Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Plzeň do Kolín/Bonn Letiště?

Na trase z Plzeň do Kolín/Bonn Letiště jezdí každý den přibližně 4 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Plzeň – Kolín/Bonn Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 9h 10m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 1 658 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Plzeň ve směru stanice Kolín/Bonn Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Kolín/Bonn Letiště z města Plzeň vyjíždí v 4:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště vyjíždí v 23:55 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Plzeň – Kolín/Bonn Letiště?

Kyvadlovou linku Plzeň – Kolín/Bonn Letiště nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Plzeň – Kolín/Bonn Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Plzeň – Kolín/Bonn Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Plzeň – Kolín/Bonn Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Plzeň a stanici Kolín/Bonn Letiště.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z města Plzeň do stanice Kolín/Bonn Letiště

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z města Plzeň a stanice Kolín/Bonn Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Plzeň a ze stanice Kolín/Bonn Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.