Autobus z Osorno do Santiago, RM a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Osorno do Santiago, RM

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 681 180 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Osorno do města Santiago, RM fakta o autobusech

Nejlevnější autobus375,07 Kč
Nejrychlejší autobus9h 45m
Nejstarší autobus9:45
Nejnovější autobus23:45
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost822,0 km
Autobusové společnostiBus Norte, Pullman Bus, Buses Jet Sur, Buses Via-Tur, Andesmar Chile, Turbus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Osorno do Santiago, RM

Dnes
od 470,33 Kč
Zítra
od 464,37 Kč
16.07
od 375,07 Kč
17.07
18.07
od 500,09 Kč
19.07
od 470,33 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Bus Norte
    22:55
    Osorno
    Doba trvání 9h 45m
    8:40
    Santiago, RM
    od375,07 Kč
  • Pullman Bus
    22:55
    Osorno, LL
    Doba trvání 9h 45m
    8:40
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od375,07 Kč
  • Bus Norte
    21:30
    Osorno, LL
    Doba trvání 10h 30m
    8:00
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od464,37 Kč
  • Bus Norte
    20:00
    Osorno
    Doba trvání 11h 15m
    7:15
    Santiago, RM
    od470,33 Kč
  • Pullman Bus
    9:45
    Osorno, LL
    Doba trvání 11h 35m
    21:20
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od470,33 Kč
  • Buses Jet Sur
    19:30
    Osorno, LL
    Doba trvání 12h 0m
    7:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od585,82 Kč
  • Buses Via-Tur
    18:30
    Osorno, LL
    Doba trvání 12h 0m
    6:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od656,12 Kč
  • Buses Via-Tur
    19:45
    Osorno, LL
    Doba trvání 12h 0m
    7:45
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od656,12 Kč
  • Andesmar Chile
    20:00
    Osorno, LL
    Doba trvání 13h 10m
    9:10
    Santiago, RM - Jotabeche
    od657,84 Kč
  • Turbus
    23:45
    Osorno, LL
    Doba trvání 11h 20m
    11:05
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od2 717,63 Kč
  • Turbus
    9:45
    Osorno, LL
    Doba trvání 11h 40m
    21:25
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od2 717,63 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Santiago, RM do Osorno

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Pullman Bus
    19:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Doba trvání 11h 0m
    6:30
    Osorno, LL
    od407,81 Kč
  • Buses Tepual
    19:10
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Doba trvání 11h 40m
    6:50
    Osorno, LL
    od416,74 Kč
  • Bus Norte
    7:00
    Santiago, RM
    Doba trvání 13h 5m
    20:05
    Osorno
    od470,33 Kč
  • Andesmar Chile
    20:45
    Santiago, RM - Baquedano
    Doba trvání 13h 15m
    10:00
    Osorno, LL
    od657,84 Kč
  • Buses Jet Sur
    19:15
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Doba trvání 12h 0m
    7:15
    Osorno, LL
    od796,72 Kč
  • Buses Via-Tur
    22:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Doba trvání 12h 0m
    10:30
    Osorno, LL
    od913,89 Kč
  • Buses Via-Tur
    7:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Doba trvání 12h 0m
    19:30
    Osorno, LL
    od1 031,05 Kč
  • Turbus
    21:05
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Doba trvání 10h 15m
    7:20
    Osorno, LL
    od2 717,63 Kč
  • Turbus
    6:10
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Doba trvání 12h 40m
    18:50
    Osorno, LL
    od2 717,63 Kč
Chcete jet autobusem z Osorno do Santiago, RM nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Osorno a Santiago, RM a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Santiago, RM do Osorno na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Osorno a Santiago, RM, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Santiago, RM, alternativní destinace z Osorno, a také nejoblíbenější letištní transfery z Osorno a Santiago, RM.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Osorno a cíl Santiago, RM. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Santiago, RM do Osorno, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Santiago, RM do Osorno.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Osorno – Santiago, RM vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Osorno do Santiago, RM.

Zastávky Autobusem Osorno a Santiago, RM

Zastávky
Plaza Baquedano , Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Armijo , Región Metropolitana, Chile Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Longavi , Santiago, RM (Chile)
Pedro Aguirre Cerda 6843, 9200000 Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Luis Matte Larraín , 298-240 Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Rengo , Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Av Libertador Bernardo O'Higgins 3750 , 3750 Santiago, RM (Chile)
Gral de La Lastra 1031, 8320000 Santiago, RM (Chile)
Tucapel Jiménez 22, 8320000 Santiago, RM (Chile)
San Francisco de Borja 198-180, Santiago, RM (Chile)
Terminal Pajaritos , 8480031 Santiago, RM (Chile)
Av Libertador Bernardo O'Higgins 3850, 8320000 Santiago, RM (Chile)

Osorno a Santiago, RM v porovnání

11,91 Kč
29,77 Kč
Osorno
Santiago, RM
Jízda taxíkem je ve městě Osorno 60% levnější než ve městě Santiago, RM.
16,37 Kč
20,84 Kč
Osorno
Santiago, RM
Autobusová jízdenka je ve městě Osorno 22% levnější než ve městě Santiago, RM.
35,72 Kč
44,65 Kč
Osorno
Santiago, RM
Velké pivo je ve městě Osorno 20% levnější než ve městě Santiago, RM.
20,84 Kč
25,37 Kč
Osorno
Santiago, RM
Láhev vody je ve městě Osorno 18% levnější než ve městě Santiago, RM.
211,35 Kč
171,52 Kč
Osorno
Santiago, RM
Hlavní jídlo je ve městě Osorno 19% dražší než ve městě Santiago, RM.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.