Dálkový autobus do Nickelsdorf

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Nickelsdorf

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
1 235,90 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Nickelsdorf
Rakousko
1 754
Euro
Chcete jet autobusem do Nickelsdorf?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Nickelsdorf a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Nickelsdorf na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Nickelsdorf, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Nickelsdorf.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Nickelsdorf, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Nickelsdorf zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Nickelsdorf.

Všechny autobusové zastávky v Nickelsdorf

Zastávky
Nickelsdorf - NOVA ROCK
Urbarialgasse 2, 2425 Nickelsdorf (Rakousko)

Cestovní informace Nickelsdorf

Doprava Nickelsdorf
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus22,89 Kč
Měsíční jízdenka684,07 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje33,33 %
Uživatel/é rychlodráhy a metr4,17 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek99,94 Kč
Taxi - krátká trať130,46 Kč
Taxi - široký vzdálenost237,28 Kč
Benzin31,63 Kč
Stravování v Nickelsdorf
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo139,86 Kč
Menu o třech chodech317,88 Kč
Malé cappuccino45,58 Kč
Velké pivo38,14 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo41,11 Kč
Pokrm z masa57,60 Kč
Láhev vody15,02 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)101,72 Kč

Najděte města blízko Nickelsdorf a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Nickelsdorf mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Vídeň, Bratislava nebo Győr, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Nickelsdorf se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Trnava, Mosonmagyarovar, Klosterneuburg a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Bratislava Letiště, Vídeň Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.