Dálkový autobus do Mödling

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Mödling

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Mödling
 • ÖBB
  12:40
  Vídeň Letiště
  Doba trvání 2h 8m
  14:48
  Mödling
  od124,61 Kč
0 Autobus
0 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
124,61 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Mödling
Rakousko
20 710
Euro
Chcete jet autobusem do Mödling?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Mödling a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Mödling na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Mödling, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Mödling.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Mödling, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Mödling zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Mödling.

Cestovní informace Mödling

Doprava Mödling
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus55,95 Kč
Měsíční jízdenka1 207,92 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje12,9 %
Uživatel/é rychlodráhy a metr35,48 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek132,74 Kč
Taxi - krátká trať204,96 Kč
Taxi - široký vzdálenost457,73 Kč
Benzin28,36 Kč
Stravování v Mödling
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo254,30 Kč
Menu o třech chodech635,75 Kč
Malé cappuccino77,22 Kč
Velké pivo96,63 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo57,13 Kč
Pokrm z masa98,65 Kč
Láhev vody11,64 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)127,15 Kč

Najděte města blízko Mödling a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Mödling mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Vídeň, Bratislava nebo Mosonmagyarovar, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Mödling se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Klosterneuburg, Sankt Pölten, Guntramsdorf a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Bratislava Letiště, Vídeň Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.