Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Autobus Mnichov Letiště (MUC) → Augsburg

Najdi levné kyvadlové autobusy ze stanice Augsburg do města Mnichov Letiště
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobus ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg

Zde je výběr nejlevnějších jízd kyvadlovou dopravou podle jízdního řádu ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg od různých autobusových dopravců jako Darojković Promet pro následující dny.
dnes
zítra
od 152 Kč
pondělí
úterý
od 152 Kč
středa
čtvrtek
od 152 Kč
pátek

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Darojković Promet
    1h 0m
    21:30
    Mnichov Letiště
    22:30
    Augsburg
    Darojković Promet
    Economy
    152 Kč
  • Darojković Promet
    1h 0m
    21:30
    Mnichov Letiště
    22:30
    Augsburg
    Darojković Promet
    Economy
    152 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Darojković Promet
    1h 0m
    21:30
    Mnichov Letiště
    22:30
    Augsburg
    Darojković Promet
    Economy
    152 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Darojković Promet
    1h 0m
    21:30
    Mnichov Letiště
    22:30
    Augsburg
    Darojković Promet
    Economy
    152 Kč
  • Darojković Promet
    1h 0m
    21:30
    Mnichov Letiště
    22:30
    Augsburg
    Darojković Promet
    Economy
    152 Kč

Fakta o kyvadlové dopravě ze stanice Mnichov Letiště (MUC) do města Augsburg

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Darojković Promet, kteří denně jezdí se 1 kyvadlovou dopravou ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg! Rezervuj si jízdenku ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg již od 152 Kč!

Nejlevnější autobus 152 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 0m
První autobus 21:30
Poslední autobus 21:30
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 64,8 km
Autobusové společnosti Darojković Promet

Nejlevnější kyvadlová spojení ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg

Každý den vyjíždí 1 kyvadlových autobusů 1 autobusových společností ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07
152 Kč
pondělí 15.07
úterý 16.07
152 Kč
středa 17.07
čtvrtek 18.07
152 Kč
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

Jak ušetřit peníze při cestování ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlové dopravě ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v okolí staniceMnichov Letiště a v městě Augsburg

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v okolí Mnichov Letiště a městě Augsburg.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg

Kolik stojí jízdenka na trase Mnichov Letiště – Augsburg?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 152 Kč a trvá mu 1h 0m, než dojede do města Augsburg. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Mnichov Letiště – Augsburg?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 152 Kč do 152 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější kyvadlové spojení s cílem Augsburg.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Mnichov Letiště do Augsburg?

Na trase z Mnichov Letiště do Augsburg jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Mnichov Letiště – Augsburg?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi stanici Mnichov Letiště a městem Augsburg nabízí dopravce Darojković Promet, jízda trvá 1h 0m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 152 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z stanice Mnichov Letiště ve směru města Augsburg?

První kyvadlový autobus do města Augsburg ze stanice Mnichov Letiště vyjíždí v 21:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi stanici Mnichov Letiště a městem Augsburg?

Poslední kyvadlový autobusový spoj ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg vyjíždí v 21:30. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Mnichov Letiště – Augsburg?

Kyvadlovou linku Mnichov Letiště – Augsburg nabízí dopravci Darojković Promet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi stanici Mnichov Letiště a městem Augsburg?

Všechna přímá spojení mezi stanici Mnichov Letiště a městem Augsburg můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: Darojković Promet.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Mnichov Letiště – Augsburg?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Mnichov Letiště – Augsburg si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Mnichov Letiště – Augsburg?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu na trase mezi stanici Mnichov Letiště a městem Augsburg.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z stanice Mnichov Letiště do města Augsburg

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy ze stanice Mnichov Letiště do města Augsburg

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Mnichov Letiště do města Augsburg pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Mnichov Letiště do města Augsburg

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Mnichov Letiště do města Augsburg pro následující dny.
  • Deutsche Bahn
    3h 37m
    0:25
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    4:02
    Augsburg
    Ústřední Nádraží
    Deutsche Bahn
    Economy
    od 530 Kč
  • Deutsche Bahn
    2h 56m
    3:52
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště - Besucherpark
    6:48
    Augsburg
    Ústřední Nádraží
    Deutsche Bahn
    Economy
    od 834 Kč

Levná spolujízda z města Mnichov Letiště do města Augsburg

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Mnichov Letiště do Augsburg pro následující dny.
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    10:00
    Mnichov Letiště
    11:00
    Augsburg
    BlaBlaCar
    Economy
    od 157 Kč
  • BlaBlaCar
    1h 30m
    15:10
    Mnichov Letiště
    16:40
    Augsburg
    BlaBlaCar
    Economy
    od 220 Kč
  • Movacar
    0h 49m
    6:30
    Mnichov Letiště
    7:19
    Augsburg
    Movacar
    Economy
    od 3 849 Kč
  • Movacar
    0h 49m
    6:30
    Mnichov Letiště
    7:19
    Augsburg
    Movacar
    Economy
    od 5 676 Kč

Další autobusové linky ze stanice Mnichov Letiště a města Augsburg

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek ze stanice Mnichov Letiště a z města Augsburg. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.