Autobus z Marbella do Málaga

Autobusy z Marbella do Málaga: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Marbella – Málaga? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Marbella – Málaga. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Marbella – Málaga

Nejlevnější autobus143,43 Kč
Nejrychlejší autobus1h 9m
Nejstarší autobus21:35
Nejnovější autobus22:50
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost47,4 km
Autobusové společnostiAvanza Grupo
Hledáte autobus z Marbella do Málaga?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Marbella – Málaga. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Avanza Grupo. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Málaga z Marbella během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Marbella a Málaga, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Málaga pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Marbella, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Málaga.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Marbella do Málaga

Dnes
od 143,43 Kč
Zítra
od 143,43 Kč
07.08
od 143,43 Kč
08.08
od 143,43 Kč
09.08
od 143,43 Kč
10.08
od 143,43 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Avanza Grupo
    21:35
    Marbella - Central bus station
    Doba trvání 1h 30m
    23:05
    Malaga - Central bus station
    od143,43 Kč
  • Avanza Grupo
    22:50
    Marbella - Central bus station
    Doba trvání 1h 9m
    23:59
    Malaga - Central bus station
    od143,43 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Marbella do Málaga

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Renfe
    7:58
    Marbella
    Doba trvání 1h 57m
    9:55
    Málaga
    od737,47 Kč
  • Renfe
    19:13
    Marbella
    Doba trvání 2h 17m
    21:30
    Málaga
    od737,47 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Marbella do Málaga

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    7:00
    Marbella
    Doba trvání 0h 50m
    7:50
    Málaga
    od101,72 Kč
  • BlaBlaCar
    6:10
    Marbella
    Doba trvání 0h 50m
    7:00
    Málaga
    od127,15 Kč

Autobus Marbella – Málaga: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Marbella a cílem vaší cesty je Málaga. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Marbella? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Málaga – Marbella.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Marbella – Málaga. Poté můžete zvážit několik faktorů. Avanza Grupo nabízí nejlevnější jízdenky za 143,43 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 1h 9m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Marbella a příjezdem do Málaga. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Marbella do Málaga!

Autobusové zastávky v Marbella a Málaga

Zastávky
Málaga - Ayuntamiento
Av. de Cervantes , 29016  Málaga  (Španělsko)
Malaga - Central bus station
Calle Eguiluz 1, 29006  Málaga  (Španělsko)
Málaga - Comisaría Policía Nacional
Av. de Blas Infante , 29006  Málaga  (Španělsko)
Málaga - Estación María Zambrano
Héroe de Sostoa 5, 29002  Málaga  (Španělsko)
Málaga - Hospital Civil
Calle Blas de Lezo 21, 29011  Málaga  (Španělsko)
Málaga - Hospital Clínico
Calle iménez Fraud , 29071  Málaga  (Španělsko)
Málaga - Platero (San Alberto)
Málaga  (Španělsko)
Málaga - Plaza del Obispo
Plaza Obispo 5, 29015  Málaga  (Španělsko)
Málaga - Puerto
Málaga  (Španělsko)
Málaga - Rosaleda
Av. de Jorge Silvela 70, 29014  Málaga  (Španělsko)
Málaga - Universitario Malaga
Málaga  (Španělsko)

Autobus z Marbella do Málaga: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Marbella do Málaga?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 143,43 Kč a doba jízdy činí 1h 30m do stanice Málaga. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Marbella – Málaga?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 143,43 Kč do 143,43 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Málaga.

Kolik autobusových spojů z Marbella do Málaga bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Marbella do Málaga každý den nabízí zhruba 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Marbella – Málaga?

Avanza Grupo nabízí nejrychlejší spojení z Marbella do Málaga, které trvá 1h 9m. Jízdenky na toto spojení stojí 143,43 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Marbella do Málaga?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Marbella – Málaga2 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Avanza Grupo

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Marbella – Málaga?

První autobus do Málaga odjíždí z Marbella v 21:35. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Marbella – Málaga?

Poslední autobus z Marbella do Málaga odjíždí v 22:50. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Marbella – Málaga?

Na autobusové trase Marbella – Málaga mají cestující na výběr různé dopravce, např. Avanza Grupo. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Marbella do Málaga?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Marbella – Málaga si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Marbella do Málaga?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Marbella do Málaga ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Marbella a Málaga

156,39 Kč
140,50 Kč
Marbella
Málaga
Jízda taxíkem je ve městě Marbella 11% dražší než ve městě Málaga.
30,52 Kč
33,06 Kč
Marbella
Málaga
Autobusová jízdenka je ve městě Marbella 8% levnější než ve městě Málaga.
74,51 Kč
50,86 Kč
Marbella
Málaga
Velké pivo je ve městě Marbella 32% dražší než ve městě Málaga.
12,71 Kč
14,30 Kč
Marbella
Málaga
Láhev vody je ve městě Marbella 12% levnější než ve městě Málaga.
211,92 Kč
227,51 Kč
Marbella
Málaga
Hlavní jídlo je ve městě Marbella 7% levnější než ve městě Málaga.

Autobusové trasy z Marbella a Málaga

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.