Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Autobus Letiště Málaga (AGP) → Marbella

Najdi levné kyvadlové autobusy ze stanice Marbella do města Letiště Málaga
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobus ze stanice Letiště Málaga do města Marbella

Zde je výběr nejlevnějších jízd kyvadlovou dopravou podle jízdního řádu ze stanice Letiště Málaga do města Marbella od různých autobusových dopravců jako Avanza Grupo nebo Flybus pro následující dny.
dnes
od 157 Kč
zítra
od 157 Kč
pondělí
od 157 Kč
úterý
od 157 Kč
středa
od 157 Kč
čtvrtek
od 157 Kč
pátek
od 157 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    8:55
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:35
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    9:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:10
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:50
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    8:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    8:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    9:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    8:55
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:35
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    9:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:10
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:50
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    8:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    8:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    9:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    8:55
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:35
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    9:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:10
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:50
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    8:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    8:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    9:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    8:55
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:35
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    9:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:10
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:50
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    8:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    8:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    9:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    8:55
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:35
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    9:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:10
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:50
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    8:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    8:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    9:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    8:55
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:35
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    9:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:10
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:50
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    8:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    8:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    9:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    8:55
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:35
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    9:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:10
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    10:50
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Avanza Grupo
    Economy
    157 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    8:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    8:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč
  • Flybus
    0h 33m
    9:00
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    9:33
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Flybus
    Economy
    697 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Letiště Málaga a stanici Marbella

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Letiště Málaga a stanici Marbella v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Marbella do stanice Letiště Málaga jezdí denně více než 52 kyvadlových autobusů. Naopak má pondělí spojů nejméně, když mezi městem Letiště Málaga a stanici Marbella jezdí denně pouze 52 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 154 kyvadlových autobusů z města Letiště Málaga do stanice Marbella, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Letiště Málaga a stanici Marbella s 91 nabídkami.

Fakta o kyvadlové dopravě ze stanice Letiště Málaga (AGP) do města Marbella

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Avanza Grupo a Flybus, kteří denně jezdí se 52 kyvadlovou dopravou ze stanice Letiště Málaga do města Marbella! Rezervuj si jízdenku ze stanice Letiště Málaga do města Marbella již od 157 Kč!

Nejlevnější autobus 157 Kč
Nejrychlejší autobus 0h 33m
První autobus 8:00
Poslední autobus 23:05
Denní autobusové spojení 52 Ø
Vzdálenost 39,6 km
Autobusové společnosti Avanza Grupo a Flybus

Nejlevnější kyvadlová spojení ze stanice Letiště Málaga do města Marbella

Každý den vyjíždí 52 kyvadlových autobusů 2 autobusových společností ze stanice Letiště Málaga do města Marbella: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
157 Kč
neděle 14.07
157 Kč
pondělí 15.07
157 Kč
úterý 16.07
157 Kč
středa 17.07
157 Kč
čtvrtek 18.07
697 Kč
pátek 19.07
157 Kč
sobota 20.07
697 Kč
neděle 21.07
475 Kč
pondělí 22.07
157 Kč
úterý 23.07
157 Kč
středa 24.07
157 Kč
čtvrtek 25.07
697 Kč
pátek 26.07
157 Kč
sobota 27.07
157 Kč
neděle 28.07
157 Kč
pondělí 29.07
157 Kč
úterý 30.07
697 Kč
středa 31.07
157 Kč
čtvrtek 01.08
157 Kč
pátek 02.08
697 Kč
sobota 03.08
157 Kč
neděle 04.08

V tento čas je cesta ze stanice Letiště Málaga do města Marbella nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku ze stanice Letiště Málaga do města Marbella.
S cenou od 157 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu kyvadlovou dopravou ze stanice Letiště Málaga do města Marbella. Naproti tomu je pondělí nejdražší den s cenami od 157 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě jízdenek ze stanice Letiště Málaga do města Marbella je dopoledne, s cenou od 157 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 157 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování ze stanice Letiště Málaga do města Marbella

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku ze stanice Letiště Málaga do města Marbella s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlové dopravě ze stanice Letiště Málaga do města Marbella, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy ze stanice Letiště Málaga do města Marbella jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti ze stanice Letiště Málaga do města Marbella

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi stanici Letiště Málaga a městem Marbella .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v okolí staniceLetiště Málaga a v městě Marbella

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v okolí Letiště Málaga a městě Marbella.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse ze stanice Letiště Málaga do města Marbella

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech ze stanice Letiště Málaga do města Marbella? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu ze stanice Letiště Málaga do města Marbella? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu ze stanice Letiště Málaga do města Marbella

Kolik stojí jízdenka na trase Letiště Málaga – Marbella?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 157 Kč a trvá mu 0h 40m, než dojede do města Marbella. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Letiště Málaga – Marbella?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 157 Kč do 697 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější kyvadlové spojení s cílem Marbella.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Letiště Málaga do Marbella?

Na trase z Letiště Málaga do Marbella jezdí každý den přibližně 52 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Letiště Málaga – Marbella?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi stanici Letiště Málaga a městem Marbella nabízí dopravce Flybus, jízda trvá 0h 33m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 697 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z stanice Letiště Málaga ve směru města Marbella?

První kyvadlový autobus do města Marbella ze stanice Letiště Málaga vyjíždí v 8:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi stanici Letiště Málaga a městem Marbella?

Poslední kyvadlový autobusový spoj ze stanice Letiště Málaga do města Marbella vyjíždí v 23:05. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Letiště Málaga – Marbella?

Kyvadlovou linku Letiště Málaga – Marbella nabízí dopravci Avanza Grupo a Flybus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi stanici Letiště Málaga a městem Marbella?

Všechna přímá spojení mezi stanici Letiště Málaga a městem Marbella můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: Avanza Grupo a Flybus.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Letiště Málaga – Marbella?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Letiště Málaga – Marbella si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Letiště Málaga – Marbella?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu na trase mezi stanici Letiště Málaga a městem Marbella.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z stanice Letiště Málaga do města Marbella

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy ze stanice Letiště Málaga do města Marbella

Levná spolujízda z města Letiště Málaga do města Marbella

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Letiště Málaga do Marbella pro následující dny.
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    10:30
    Letiště Málaga
    11:00
    Marbella
    BlaBlaCar
    Economy
    od 76 Kč
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    0:10
    Letiště Málaga
    0:50
    Marbella
    BlaBlaCar
    Economy
    od 126 Kč
  • Hispatransfers
    0h 45m
    23:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    0:15
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Hispatransfers
    Premium Economy
    od 1 687 Kč
  • Viajes Rusadir
    1h 10m
    23:30
    Letiště Málaga
    Málaga Letiště
    0:40
    Marbella
    Autobusové nádraží
    Viajes Rusadir
    Economy
    od 1 726 Kč

Další autobusové linky ze stanice Letiště Málaga a města Marbella

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek ze stanice Letiště Málaga a z města Marbella. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.