Autobus z Los Angeles do San Francisco, CA - Srovnání cen

Bus z Los Angeles do San Francisco, CA: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Los Angeles do města San Francisco, CA fakta o autobusech

Nejlevnější autobus117,69 Kč
Nejrychlejší autobus6h 46m
Nejstarší autobus5:55
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení9 Ø
Vzdálenost558,2 km
Autobusové společnostiFlixBus, Greyhound US
Chcete jet autobusem z Los Angeles do San Francisco, CA?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Los Angeles a San Francisco, CA a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Los Angeles do San Francisco, CA na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Los Angeles a San Francisco, CA, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Los Angeles, alternativní destinace z San Francisco, CA, a také nejoblíbenější letištní transfery z Los Angeles a San Francisco, CA.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Los Angeles do San Francisco, CA

Dnes
od 947,61 Kč
Zítra
od 947,61 Kč
29.01
od 969,14 Kč
30.01
od 947,61 Kč
31.01
od 947,61 Kč
01.02
od 969,14 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    11:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    Doba trvání 8h 0m
    19:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od117,69 Kč
  • FlixBus
    23:25
    Los Angeles, CA - Union Station
    Doba trvání 7h 20m
    6:45
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od431,51 Kč
  • FlixBus
    23:59
    Los Angeles, CA - University of California (curbside)
    Doba trvání 6h 46m
    6:45
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od849,95 Kč
  • Greyhound US
    6:25
    Los Angeles
    Doba trvání 9h 5m
    15:30
    San Francisco, CA
    od947,61 Kč
  • Greyhound US
    6:25
    Los Angeles
    Doba trvání 9h 35m
    16:00
    San Francisco, CA
    od947,61 Kč
  • Greyhound US
    21:25
    Los Angeles
    Doba trvání 10h 50m
    8:15
    San Francisco, CA
    od947,61 Kč
  • Greyhound US
    23:50
    Los Angeles
    Doba trvání 8h 25m
    8:15
    San Francisco, CA
    od947,61 Kč
  • Greyhound US
    5:55
    Los Angeles
    Doba trvání 9h 35m
    15:30
    San Francisco, CA
    od947,61 Kč
  • Greyhound US
    10:00
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Doba trvání 8h 50m
    18:50
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od947,61 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od San Francisco, CA do Los Angeles

Autobus z Los Angeles do San Francisco, CA: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Los Angeles a cíl San Francisco, CA. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z San Francisco, CA do Los Angeles.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Los Angeles do San Francisco, CA.
Mimochodem: u trasy Los Angeles – San Francisco, CA vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Los Angeles a San Francisco, CA

Zastávky
Townsend St 400, 94107 San Francisco, CA (Spojené státy americké)
Folsom Street 200, 94105 San Francisco, CA (Spojené státy americké)
San Francisco, CA (Spojené státy americké)
Passenger Loading Zone in front of Ferry Building on Embarcadero. Bus will stop near Marketbar Cafe. , 94105 San Francisco, CA (Spojené státy americké)
Buckingham Way 501, 94132 San Francisco, CA (Spojené státy americké)
Post St 470, 94102 San Francisco, CA (Spojené státy americké)

Los Angeles a San Francisco, CA v porovnání

100,74 Kč
112,18 Kč
Los Angeles
San Francisco, CA
Jízda taxíkem je ve městě Los Angeles 11% levnější než ve městě San Francisco, CA.
37,69 Kč
48,46 Kč
Los Angeles
San Francisco, CA
Autobusová jízdenka je ve městě Los Angeles 23% levnější než ve městě San Francisco, CA.
107,68 Kč
129,22 Kč
Los Angeles
San Francisco, CA
Velké pivo je ve městě Los Angeles 17% levnější než ve městě San Francisco, CA.
35,35 Kč
52,48 Kč
Los Angeles
San Francisco, CA
Láhev vody je ve městě Los Angeles 33% levnější než ve městě San Francisco, CA.
242,72 Kč
342,88 Kč
Los Angeles
San Francisco, CA
Hlavní jídlo je ve městě Los Angeles 30% levnější než ve městě San Francisco, CA.

Spojení sběrnice z Los Angeles az San Francisco, CA

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.