Autobus z Las Vegas, NV do Los Angeles a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Las Vegas, NV do Los Angeles

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Las Vegas, NV do města Los Angeles fakta o autobusech

Nejlevnější autobus221,22 Kč
Nejrychlejší autobus3h 0m
Nejstarší autobus9:00
Nejnovější autobus23:55
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost364,7 km
Autobusové společnostiWanda Coach, CoachRun, FlixBus, Tufesa, Greyhound US, GotoBus, megabus US

Nejlevnìjší autobusové spoje z Las Vegas, NV do Los Angeles

Dnes
od 223,28 Kč
Zítra
od 433,43 Kč
09.08
od 433,43 Kč
10.08
od 538,51 Kč
11.08
od 433,43 Kč
12.08
od 538,51 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Wanda Coach
    23:00
    Las Vegas, NV - BTC
    Doba trvání 3h 0m
    2:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    od221,22 Kč
  • CoachRun
    11:40
    Las Vegas, NV - Bally's Hotel
    Doba trvání 5h 35m
    17:15
    Los Angeles, CA - LAX Holiday Inn
    od287,59 Kč
  • CoachRun
    11:20
    Las Vegas, NV - Bally's Hotel
    Doba trvání 5h 55m
    17:15
    Los Angeles, CA - LAX Holiday Inn
    od287,59 Kč
  • FlixBus
    23:55
    Las Vegas, NV - Downtown / S 1st St
    Doba trvání 5h 35m
    5:30
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    od433,43 Kč
  • FlixBus
    17:00
    Las Vegas, NV - Downtown / S 1st St
    Doba trvání 5h 0m
    22:00
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    od433,43 Kč
  • Tufesa
    10:00
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    Doba trvání 4h 30m
    14:30
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od862,76 Kč
  • Greyhound US
    23:45
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Doba trvání 5h 0m
    4:45
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od884,88 Kč
  • GotoBus
    18:00
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Doba trvání 0h 0m
    18:00
    Los Angeles, CA - Tufesa
    od1 083,98 Kč
  • GotoBus
    17:45
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Doba trvání 0h 0m
    17:45
    Los Angeles, CA - Tufesa
    od1 083,98 Kč
  • megabus US
    9:00
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Doba trvání 5h 55m
    14:55
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od1 455,04 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Las Vegas, NV do Los Angeles

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    7:30
    Las Vegas, NV
    Doba trvání 15h 50m
    23:20
    Los Angeles
    od1 234,63 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Los Angeles do Las Vegas, NV

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Wanda Coach
    23:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    Doba trvání 3h 0m
    2:00
    Las Vegas, NV - BTC
    od221,22 Kč
  • CoachRun
    7:00
    Los Angeles, CA - LAX Holiday Inn
    Doba trvání 5h 45m
    12:45
    Las Vegas, NV - Bally's Hotel
    od243,34 Kč
  • FlixBus
    0:35
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    Doba trvání 5h 0m
    5:35
    Las Vegas, NV - Caesars Palace / Strip
    od328,36 Kč
  • FlixBus
    9:45
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    Doba trvání 5h 25m
    15:10
    Las Vegas, NV - Caesars Palace / Strip
    od328,36 Kč
  • Greyhound US
    18:40
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Doba trvání 5h 55m
    0:35
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    od575,17 Kč
  • Tufesa
    14:30
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Doba trvání 5h 15m
    19:45
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    od862,76 Kč
  • Greyhound US
    18:45
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Doba trvání 6h 5m
    0:50
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    od884,88 Kč
  • GotoBus
    8:00
    Los Angeles, CA - Tufesa
    Doba trvání 0h 0m
    8:00
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    od1 083,98 Kč
  • megabus US
    16:00
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Doba trvání 5h 45m
    21:45
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    od1 455,04 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Los Angeles do Las Vegas, NV

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Los Angeles
    Doba trvání 9h 10m
    18:10
    Las Vegas, NV
    od288,96 Kč
  • BlaBlaCar
    14:20
    Los Angeles
    Doba trvání 4h 10m
    18:30
    Las Vegas, NV
    od682,99 Kč
  • BlaBlaCar
    10:00
    Los Angeles
    Doba trvání 4h 40m
    14:40
    Las Vegas, NV
    od735,53 Kč
  • BlaBlaCar
    14:00
    Los Angeles
    Doba trvání 4h 10m
    18:10
    Las Vegas, NV
    od735,53 Kč
Chcete jet autobusem z Las Vegas, NV do Los Angeles nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Las Vegas, NV a Los Angeles a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Los Angeles do Las Vegas, NV na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Las Vegas, NV a Los Angeles, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Los Angeles, alternativní destinace z Las Vegas, NV, a také nejoblíbenější letištní transfery z Las Vegas, NV a Los Angeles.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Las Vegas, NV a cíl Los Angeles. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Los Angeles do Las Vegas, NV, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Los Angeles do Las Vegas, NV.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Las Vegas, NV – Los Angeles vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Las Vegas, NV do Los Angeles.

Zastávky Autobusem Las Vegas, NV a Los Angeles

Zastávky
Alameda Street 738-788, 90012 Los Angeles (Spojené státy americké)
E Olympic Blvd 4425 , 90023 Los Angeles (Spojené státy americké)
N Main St 512, 90012 Los Angeles (Spojené státy americké)
E 7Th St 1716, 90021 Los Angeles (Spojené státy americké)
Los Angeles (Spojené státy americké)
N Highland Ave  2005, 90068 Los Angeles (Spojené státy americké)
Hollywood Blvd 5951 , 90028 Los Angeles (Spojené státy americké)
Schrader Blvd 1624 , 90028 Los Angeles (Spojené státy americké)
La Cienega Blvd , 9901 Los Angeles (Spojené státy americké)
Magnolia Blvd 11239, 91601 Los Angeles (Spojené státy americké)
Ramirez St 530, 90012 Los Angeles (Spojené státy americké)
Maple Ave 611, 90014 Los Angeles (Spojené státy americké)
Ramirez Street 401-479, 90012 Los Angeles (Spojené státy americké)
Universal Hollywood Dr 555, 91608 Los Angeles (Spojené státy americké)
Gayley Ave 592, 90024 Los Angeles (Spojené státy americké)
Hoover St & Jefferson Blvd , 90007 Los Angeles (Spojené státy americké)
W Jefferson Blvd and Flower Street , 90089 Los Angeles (Spojené státy americké)
Palms Station , 90034 Los Angeles (Spojené státy americké)
S Figueroa St 404, 90071 Los Angeles (Spojené státy americké)

Las Vegas, NV a Los Angeles v porovnání

115,48 Kč
103,48 Kč
Las Vegas, NV
Los Angeles
Jízda taxíkem je ve městě Las Vegas, NV 11% dražší než ve městě Los Angeles.
55,30 Kč
38,71 Kč
Las Vegas, NV
Los Angeles
Autobusová jízdenka je ve městě Las Vegas, NV 31% dražší než ve městě Los Angeles.
88,49 Kč
110,61 Kč
Las Vegas, NV
Los Angeles
Velké pivo je ve městě Las Vegas, NV 20% levnější než ve městě Los Angeles.
35,22 Kč
36,31 Kč
Las Vegas, NV
Los Angeles
Láhev vody je ve městě Las Vegas, NV 4% levnější než ve městě Los Angeles.
195,01 Kč
249,32 Kč
Las Vegas, NV
Los Angeles
Hlavní jídlo je ve městě Las Vegas, NV 22% levnější než ve městě Los Angeles.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.