Autobus z Londýn do Stonehenge - Srovnání cen

Bus z Londýn do Stonehenge: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Londýn do města Stonehenge fakta o autobusech

Nejlevnější autobus1 591,16 Kč
Nejrychlejší autobus5h 45m
Nejstarší autobus8:15
Nejnovější autobus13:30
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost121,2 km
Autobusové společnostiGolden Tours, Premium Tours
Chcete jet autobusem z Londýn do Stonehenge?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Londýn a Stonehenge a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Londýn do Stonehenge na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Londýn a Stonehenge, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Londýn, alternativní destinace z Stonehenge, a také nejoblíbenější letištní transfery z Londýn a Stonehenge.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Londýn do Stonehenge

Dnes
od 1 591,16 Kč
Zítra
od 1 591,16 Kč
16.08
od 1 591,16 Kč
17.08
od 1 591,16 Kč
18.08
od 1 591,16 Kč
19.08
od 1 591,16 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Golden Tours
    9:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 6h 0m
    15:30
    Stonehenge návštěvnické centrum
    od1 591,16 Kč
  • Golden Tours
    13:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 6h 0m
    19:30
    Stonehenge návštěvnické centrum
    od1 591,16 Kč
  • Premium Tours
    8:15
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 5h 45m
    14:00
    Stonehenge návštěvnické centrum
    od1 649,02 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Stonehenge do Londýn

Autobus z Londýn do Stonehenge: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Londýn a cíl Stonehenge. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Stonehenge do Londýn.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Londýn do Stonehenge.
Mimochodem: u trasy Londýn – Stonehenge vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Londýn a Stonehenge

Zastávky
Salisbury Street 35, SP4 7AW Stonehenge (Spojené království)
SP4 7DE Stonehenge (Spojené království)

Londýn a Stonehenge v porovnání

Spojení sběrnice z Londýn az Stonehenge

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.