Autobus z Londýn do Manchester a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Londýn do Manchester

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Londýn do města Manchester fakta o autobusech

Nejlevnější autobus29,11 Kč
Nejrychlejší autobus4h 10m
Nejstarší autobus8:00
Nejnovější autobus23:00
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost262,0 km
Autobusové společnostiNational Express, FlixBus, megabus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Londýn do Manchester

Dnes
od 87,32 Kč
Zítra
od 87,32 Kč
09.08
od 29,11 Kč
10.08
od 29,11 Kč
11.08
od 145,53 Kč
12.08
od 145,53 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    11:00
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 5h 20m
    16:20
    Manchester - Coach Station
    od29,11 Kč
  • National Express
    15:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 5h 30m
    21:00
    Manchester - Coach Station
    od29,11 Kč
  • National Express
    8:00
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 5h 20m
    13:20
    Manchester - Coach Station
    od29,11 Kč
  • FlixBus
    15:05
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 4h 40m
    19:45
    Manchester - Shudehill Interchange
    od78,54 Kč
  • FlixBus
    17:00
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 5h 15m
    22:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    od78,54 Kč
  • FlixBus
    16:00
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 5h 15m
    21:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    od78,54 Kč
  • FlixBus
    9:05
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 4h 40m
    13:45
    Manchester - Shudehill Interchange
    od78,54 Kč
  • FlixBus
    17:35
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 4h 40m
    22:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    od78,54 Kč
  • National Express
    15:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 5h 10m
    20:40
    Manchester - Coach Station
    od87,32 Kč
  • National Express
    9:40
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 4h 50m
    14:30
    Manchester - Coach Station
    od98,96 Kč
  • FlixBus
    16:35
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 4h 40m
    21:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    od157,35 Kč
  • megabus
    23:00
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 4h 10m
    3:10
    Manchester - Shudehill Interchange
    od509,36 Kč
  • megabus
    18:00
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 5h 30m
    23:30
    Manchester - Shudehill Interchange
    od509,36 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Londýn do Manchester

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Londýn
    Doba trvání 4h 0m
    22:30
    Manchester
    od420,30 Kč
  • BlaBlaCar
    11:00
    Londýn
    Doba trvání 4h 10m
    15:10
    Manchester
    od436,60 Kč
  • BlaBlaCar
    13:00
    Londýn
    Doba trvání 4h 30m
    17:30
    Manchester
    od436,60 Kč
  • BlaBlaCar
    9:00
    Londýn
    Doba trvání 4h 50m
    13:50
    Manchester
    od465,70 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Manchester do Londýn

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    14:30
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 4h 50m
    19:20
    Londýn - Victoria Coach Station
    od29,11 Kč
  • National Express
    14:30
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 5h 5m
    19:35
    Londýn - Victoria Coach Station
    od29,11 Kč
  • National Express
    18:00
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 4h 50m
    22:50
    Londýn - Victoria Coach Station
    od58,21 Kč
  • FlixBus
    18:10
    Manchester - Shudehill Interchange
    Doba trvání 5h 10m
    23:20
    Londýn - Finchley Road
    od78,54 Kč
  • FlixBus
    9:25
    Manchester - Shudehill Interchange
    Doba trvání 5h 15m
    14:40
    Londýn - Finchley Road
    od78,54 Kč
  • FlixBus
    17:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    Doba trvání 4h 40m
    21:55
    Londýn - Finchley Road
    od78,54 Kč
  • National Express
    18:00
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 4h 35m
    22:35
    Londýn - Victoria Coach Station
    od145,53 Kč
  • FlixBus
    14:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    Doba trvání 4h 35m
    18:50
    Londýn - Finchley Road
    od157,35 Kč
  • megabus
    16:00
    Manchester - Shudehill Interchange
    Doba trvání 5h 20m
    21:20
    Londýn - Victoria Coach Station
    od509,36 Kč
  • Greyhound US
    22:55
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 3h 50m
    2:45
    Londýn - King's Cross St Pancras
    od2 853,74 Kč
  • Greyhound US
    18:00
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 4h 45m
    22:45
    Londýn - King's Cross St Pancras
    od3 052,84 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Manchester do Londýn

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:30
    Manchester
    Doba trvání 4h 50m
    21:20
    Londýn
    od472,84 Kč
  • BlaBlaCar
    11:00
    Manchester
    Doba trvání 3h 40m
    14:40
    Londýn
    od604,18 Kč
  • BlaBlaCar
    15:00
    Manchester
    Doba trvání 4h 0m
    19:00
    Londýn
    od611,24 Kč
  • BlaBlaCar
    14:10
    Manchester
    Doba trvání 6h 10m
    20:20
    Londýn
    od756,77 Kč
Chcete jet autobusem z Londýn do Manchester nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Londýn a Manchester a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Manchester do Londýn na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Londýn a Manchester, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Manchester, alternativní destinace z Londýn, a také nejoblíbenější letištní transfery z Londýn a Manchester.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Londýn a cíl Manchester. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Manchester do Londýn, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Manchester do Londýn.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Londýn – Manchester vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Londýn do Manchester.

Zastávky Autobusem Londýn a Manchester

Zastávky
New Bridge St , M3 Manchester (Spojené království)
Liverpool Rd 43, M3 4NQ Manchester (Spojené království)
Chorlton St 14, M1 3HY Manchester (Spojené království)
Great Bridgewater St 56, M1 5LE Manchester (Spojené království)
Alan Turing Way 2002, Manchester (Spojené království)
M40 8DE Manchester (Spojené království)
Talbot Rd , M16 9AL Manchester (Spojené království)
United Road , M16 Manchester (Spojené království)
Manchester (Spojené království)
Princess Road , M14 7FS Manchester (Spojené království)
Portland St 55, M1 3HP Manchester (Spojené království)
Shudehill , Manchester (Spojené království)
Regent Rd 157, Manchester (Spojené království)
Manchester (Spojené království)
M22 5UN Manchester (Spojené království)

Londýn a Manchester v porovnání

218,01 Kč
138,86 Kč
Londýn
Manchester
Jízda taxíkem je ve městě Londýn 37% dražší než ve městě Manchester.
72,77 Kč
75,68 Kč
Londýn
Manchester
Autobusová jízdenka je ve městě Londýn 4% levnější než ve městě Manchester.
130,98 Kč
101,87 Kč
Londýn
Manchester
Velké pivo je ve městě Londýn 23% dražší než ve městě Manchester.
25,83 Kč
32,52 Kč
Londýn
Manchester
Láhev vody je ve městě Londýn 21% levnější než ve městě Manchester.
182,51 Kč
146,15 Kč
Londýn
Manchester
Hlavní jídlo je ve městě Londýn 20% dražší než ve městě Manchester.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.