Autobus Liberec → Rakhiv

Autobusy mezi městem Liberec a městem Rakhiv: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Liberec do města Rakhiv

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Liberec do města Rakhiv od různých autobusových dopravců jako DMD Group pro následující dny.
dnes
zítra
neděle
pondělí
od 1 257 Kč
úterý
středa
čtvrtek

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
 • DMD Group
  21h 20m
  15:00
  Liberec
  12:20
  Rakhiv
  DMD Group
  Economy
  1 257 Kč

Fakta o autobusech z města Liberec do města Rakhiv

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako DMD Group, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Liberec do města Rakhiv! Rezervuj si jízdenku z města Liberec do města Rakhiv již od 1 257 Kč!

Nejlevnější autobus 1 257 Kč
Nejrychlejší autobus 21h 20m
První autobus 15:00
Poslední autobus 15:00
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 727,3 km
Autobusové společnosti DMD Group

Nejlevnější autobusová spojení z města Liberec do města Rakhiv

Každý den vyjíždí 1 autobusů 1 autobusových společností z města Liberec do města Rakhiv: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
sobota 25.05
neděle 26.05
pondělí 27.05
1 257 Kč
úterý 28.05
středa 29.05
čtvrtek 30.05
pátek 31.05
sobota 01.06
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování z města Liberec do města Rakhiv

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Liberec do města Rakhiv s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Liberec do města Rakhiv, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Liberec do města Rakhiv jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Liberec a Rakhiv

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Liberec a Rakhiv.

Služby a komfort v autobuse z města Liberec do města Rakhiv

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Liberec do města Rakhiv? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Liberec do města Rakhiv? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Liberec do města Rakhiv

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Liberec – Rakhiv?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 257 Kč a trvá mu 21h 20m, než dojede do města Rakhiv. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Liberec – Rakhiv?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 257 Kč do 1 257 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Rakhiv.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Liberec do Rakhiv?

Na trase z Liberec do Rakhiv jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Liberec – Rakhiv?

Nejrychlejší autobus mezi městy Liberec a Rakhiv nabízí dopravce DMD Group, jízda trvá 21h 20m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 257 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Liberec ve směru Rakhiv?

První autobus do města Rakhiv z města Liberec vyjíždí v 15:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Liberec a Rakhiv?

Poslední autobusový spoj z města Liberec do města Rakhiv vyjíždí v 15:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Liberec – Rakhiv?

Autobusovou linku Liberec – Rakhiv nabízí dopravci DMD Group. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Liberec a Rakhiv?

Všechna přímá spojení mezi městy Liberec a Rakhiv můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: DMD Group.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Liberec – Rakhiv?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Liberec – Rakhiv si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Liberec – Rakhiv?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Liberec a Rakhiv.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Liberec do města Rakhiv

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Liberec a Rakhiv

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Liberec a z města Rakhiv. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.