Dálkový autobus do Kuala Perlis

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Kuala Perlis

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Kuala Perlis
 • Bookaway
  12:30
  Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
  Doba trvání 3h 15m
  15:45
  Kuala Perlis - Bus Terminal
  od76,65 Kč
72 Autobus
1 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
94,45 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Kuala Perlis
Malajsie
13 917
Ringgit
Chcete jet autobusem do Kuala Perlis?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Kuala Perlis a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Kuala Perlis na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Kuala Perlis, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Kuala Perlis.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Kuala Perlis, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Kuala Perlis zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Kuala Perlis.

Všechny autobusové zastávky v Kuala Perlis

Zastávky
Jalan Besar , 02000 Kuala Perlis (Malajsie)

Najděte města blízko Kuala Perlis a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Kuala Perlis mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Kuala Kedah, Trang nebo Langkawi, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.