Dálkový autobus do Seremban

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Seremban

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Seremban, které obvykle najdete?
 • StarMart Express
  9:01
  Johor Bahru - Larkin Bus Terminal
  Doba trvání 4h 33m
  13:34
  Seremban - Terminal 1
  od201,91 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.07.2021
128 Autobus
2 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
33,44 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Seremban
Malajsie
372 917
Ringgit
Chcete jet autobusem do Seremban?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Seremban a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Seremban na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Seremban, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Seremban.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Seremban, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Seremban zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Seremban.

Všechny autobusové zastávky v Seremban

Zastávky
Seremban - Terminal 1
Jalan Lintang , 70000 Seremban (Malajsie)
Seremban - Terminal 2
Jalan Labu Lama , 70200  Seremban (Malajsie)

Najděte města blízko Seremban a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Seremban mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Kuala Lumpur, Shah Alam nebo Malacca, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.