Dálkový autobus z a do Langkawi

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Langkawi

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 608 356 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Výhodné vlakové jízdenky do Langkawi
 • 22:50
  4:25
  Kuala Lumpur
  9 kvě +1
  Langkawi
  KTMKTM
  od462,95 Kč
8 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
462,95 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Langkawi
Malajsie
85 580
Ringgit
Chcete jet autobusem z nebo do Langkawi?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a do Langkawi a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z a do Langkawi na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Langkawi, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení z a do Langkawi.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Langkawi, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Langkawi zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Langkawi.

Všechny autobusové zastávky v Langkawi

Zastávky
Langkawi (Malajsie)

Ti, kdo navštívili Langkawi, se zajímají také o...

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Langkawi

Autobusové trasy Langkawi: Přehled nejpopulárnějších spojů

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.