Dálkový autobus do Cremona

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Cremona

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Cremona
 • FlixBus
  7:10
  Reggio Emilia - Piazzale Europa
  Doba trvání 1h 40m
  8:50
  Cremona - Central station
  od252,63 Kč
 • FlixBus
  21:10
  Portici - Donadio Coralli
  Doba trvání 11h 40m
  8:50
  Cremona - Central station
  od909,88 Kč
219 Autobus
4 Zastávky
4 Provozovatel dálkového autobusu
202,06 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Cremona
Itálie
59 561
Euro
Chcete jet autobusem do Cremona?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Cremona a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Cremona na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Cremona, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Cremona.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Cremona, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Cremona zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Cremona.

Všechny autobusové zastávky v Cremona

Zastávky
Cremona
Via Cappuccini 3, 26100 Cremona (Itálie)
Cremona - Central station
Via Dante , 26100 Cremona (Itálie)
Cremona - Via Cappuccin
Via Cappuccini 2, 26100 Cremona (Itálie)
Cremona - Via Verdi
Cremona (Itálie)

Najděte města blízko Cremona a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Cremona mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Milan, Parma nebo Brescia, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Cremona se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Reggio Emilia, Bergamo, Piacenza a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Verona Letiště, Bergamo Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.