Autobus Bibione

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Bibione
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Bibione

Hledáte levný autobus do Bibionea? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Bibione a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 4 autobusová nádraží v Bibione, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 1 denních autobusů do Bibione.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-bibione", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Itálie
Měna Euro
Autobus 1
Zastávky 4
Nejvýhodnější autobus: 521 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
Trenitalia

Výhodné autobusové jízdenky do města Bibione

 • Trenitalia
  3h 50m
  9:38
  Udine
  Vlakové Nádraží
  13:28
  Bibione
  Autobusové nádraží
  Trenitalia
  Economy
  521 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Bibione

 • Trenitalia
  1h 44m
  6:51
  Benátky
  Mestre Vlakové Nádraží
  8:35
  Bibione
  Trenitalia
  Economy
  od 333 Kč
 • Trenitalia
  1h 52m
  6:36
  Udine
  Vlakové Nádraží
  8:28
  Bibione
  Trenitalia
  Economy
  od 340 Kč
 • Trenitalia
  3h 20m
  8:08
  Udine
  Vlakové Nádraží
  11:28
  Bibione
  Trenitalia
  Economy
  od 521 Kč
 • Trenitalia
  4h 43m
  14:15
  Miláno
  Ústřední Nádraží
  18:58
  Bibione
  Trenitalia
  Premium Economy
  od 943 Kč

Levná spolujízda do Bibione

 • BlaBlaCar
  4h 40m
  9:30
  Miláno
  14:10
  Bibione
  BlaBlaCar
  Economy
  od 614 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Bibione na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Bibione, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Bibione.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Bibione, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Bibione zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Bibione.

Všechny autobusové zastávky v městě Bibione

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Bibione

Existuje přímý autobus do města Bibione?

Zda do města Bibione existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Bibione. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Bibione?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Bibione. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Bibione?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Wi-Fi a Toalety, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje a Káva. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Bibione v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Bibione?

V městě 4 se nachází celkem Bibione autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Piazza Keplero Autobusová Zastávka. Podívej se na naši mapu Bibione a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Bibione?

Do města 1 jezdí Bibione autobusoví dopravci: Trenitalia

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Bibione?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Bibione. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Bibione?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Bibione. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Bibione, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Bibione

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Bibione. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Transfery z letiště Bibione

Najdi všechny zastávky blízko města Bibione a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Bibione mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Terst, Udine nebo Treviso, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Bibione se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Benátky, Cervignano del Friuli, Rovinj a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Benátky Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.