Autobusy z Buenos Aires do Mendoza a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 842 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Buenos Aires do města Mendoza fakta o autobusech

Nejlevnější autobus685,68 Kč
Nejrychlejší autobus13h 45m
Nejstarší autobus15:00
Nejnovější autobus23:20
Denní autobusové spojení10 Ø
Vzdálenost983,4 km
Autobusové společnosti20 de Junio, CATA Internacional, Rápido Internacional, Central Argentino, Vía Tac, Vía Bariloche, PasajeBus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Buenos Aires do Mendoza

Dnes
Zítra
11.07
12.07
13.07
14.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • 20 de Junio
    20:00
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    Doba trvání 14h 50m
    10:50
    Mendoza, MZ - central bus station
    od685,68 Kč
  • CATA Internacional
    22:30
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    Doba trvání 16h 35m
    15:05
    Mendoza, MZ - central bus station
    od685,68 Kč
  • CATA Internacional
    23:20
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    Doba trvání 15h 45m
    15:05
    Mendoza, MZ - central bus station
    od685,68 Kč
  • Rápido Internacional
    15:00
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    Doba trvání 18h 35m
    9:35
    Mendoza, MZ - central bus station
    od685,68 Kč
  • 20 de Junio
    20:00
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    Doba trvání 14h 30m
    10:30
    Mendoza, MZ - central bus station
    od934,11 Kč
  • Central Argentino
    19:45
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    Doba trvání 15h 0m
    10:45
    Mendoza, MZ - central bus station
    od994,83 Kč
  • Vía Tac
    18:30
    Buenos Aires, BA - Callao
    Doba trvání 13h 45m
    8:15
    Mendoza, MZ - central bus station
    od1 060,88 Kč
  • Vía Bariloche
    21:00
    Buenos Aires, BA - Callao
    Doba trvání 13h 45m
    10:45
    Mendoza, MZ - central bus station
    od1 217,68 Kč
  • PasajeBus
    15:00
    Buenos Aires
    Doba trvání 16h 35m
    7:35
    Mendoza
    od1 386,27 Kč
  • Rápido Internacional
    15:00
    Buenos Aires, BA - Once
    Doba trvání 16h 35m
    7:35
    Mendoza, MZ - central bus station
    od1 440,04 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Mendoza do Buenos Aires

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • 20 de Junio
    17:00
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 15h 0m
    8:00
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    od685,68 Kč
  • 20 de Junio
    17:00
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 14h 30m
    7:30
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    od934,11 Kč
  • Central Argentino
    18:45
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 15h 15m
    10:00
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    od994,83 Kč
  • Rápido Internacional
    14:00
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 15h 53m
    5:53
    Buenos Aires, BA - Terminal de omnibus Retiro
    od1 000,83 Kč
  • Vía Tac
    18:00
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 13h 41m
    7:41
    Buenos Aires, BA - Callao
    od1 060,88 Kč
  • Vía Tac
    18:00
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 14h 31m
    8:31
    Buenos Aires, BA - Callao
    od1 060,88 Kč
  • Vía Bariloche
    20:45
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 13h 41m
    10:26
    Buenos Aires, BA - Callao
    od1 217,68 Kč
  • Vía Bariloche
    20:45
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 14h 31m
    11:16
    Buenos Aires, BA - Callao
    od1 217,68 Kč
  • Rápido Internacional
    14:00
    Mendoza, MZ - central bus station
    Doba trvání 16h 55m
    6:55
    Buenos Aires, BA - Once
    od1 440,04 Kč
  • Andesmar Chile
    20:30
    Mendoza
    Doba trvání 13h 15m
    9:45
    Buenos Aires
    od1 478,88 Kč
  • Andesmar Chile
    18:00
    Mendoza
    Doba trvání 13h 20m
    7:20
    Buenos Aires
    od1 478,88 Kč
Chcete jet autobusem z Buenos Aires do Mendoza nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Buenos Aires a Mendoza a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Mendoza do Buenos Aires na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Buenos Aires a Mendoza, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Mendoza, alternativní destinace z Buenos Aires, a také nejoblíbenější letištní transfery z Buenos Aires a Mendoza.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Buenos Aires a cíl Mendoza. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Mendoza do Buenos Aires, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Mendoza do Buenos Aires.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Buenos Aires – Mendoza vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Buenos Aires do Mendoza.

Zastávky Autobusem Buenos Aires a Mendoza

Zastávky
Mendoza (Argentina)
Mendoza (Argentina)
Mendoza (Argentina)
Av. Las Heras  601, 5500 Mendoza (Argentina)
Av. Gdor. Ricardo Videla 5519, M5519AEE Mendoza (Argentina)
de Julio 9, 5500 Mendoza (Argentina)
Av. Belgrano 1041, 5500 Mendoza (Argentina)
Avenida Colón 423 423, Mendoza (Argentina)
San Lorenzo 545, Mendoza (Argentina)
San Lorenzo 660, 5500 Mendoza (Argentina)
Uspallata 840, 5519 Mendoza (Argentina)
Chile 1124, 5500 Mendoza (Argentina)
Av. Sarmiento 720, 5500 Mendoza (Argentina)
1324 1324, M5500 Mendoza (Argentina)
Primitivo de la Reta 989, 5500 Mendoza (Argentina)
Mendoza (Argentina)
Avenida Las Heras 699, Mendoza (Argentina)
Araoz , 5507 Mendoza (Argentina)

Buenos Aires a Mendoza v porovnání

12,17 Kč
16,18 Kč
Buenos Aires
Mendoza
Jízda taxíkem je ve městě Buenos Aires 25% levnější než ve městě Mendoza.
2,17 Kč
2,67 Kč
Buenos Aires
Mendoza
Autobusová jízdenka je ve městě Buenos Aires 19% levnější než ve městě Mendoza.
10,68 Kč
11,68 Kč
Buenos Aires
Mendoza
Velké pivo je ve městě Buenos Aires 9% levnější než ve městě Mendoza.
6,54 Kč
7,51 Kč
Buenos Aires
Mendoza
Láhev vody je ve městě Buenos Aires 13% levnější než ve městě Mendoza.
48,89 Kč
32,53 Kč
Buenos Aires
Mendoza
Hlavní jídlo je ve městě Buenos Aires 34% dražší než ve městě Mendoza.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.