Autobus z Brusel do Hamburk a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Brusel do Hamburk

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Brusel do města Hamburk fakta o autobusech

Nejlevnější autobus157,09 Kč
Nejrychlejší autobus8h 15m
Nejstarší autobus0:40
Nejnovější autobus23:00
Denní autobusové spojení5 Ø
Vzdálenost487,6 km
Autobusové společnostiBlaBlaBus, FlixBus, Becker Reisen, Eurolines Germany

Nejlevnìjší autobusové spoje z Brusel do Hamburk

Dnes
od 787,80 Kč
Zítra
od 945,41 Kč
09.08
od 945,41 Kč
10.08
11.08
12.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • BlaBlaBus
    8:00
    Brusel - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    Doba trvání 11h 25m
    19:25
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od157,09 Kč
  • BlaBlaBus
    8:00
    Brusel - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    Doba trvání 11h 15m
    19:15
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od157,09 Kč
  • BlaBlaBus
    4:25
    Brusel - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    Doba trvání 11h 20m
    15:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od682,46 Kč
  • FlixBus
    21:45
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 10h 30m
    8:15
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od945,41 Kč
  • Becker Reisen
    20:45
    Brusel - Gare Centrale
    Doba trvání 8h 15m
    5:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od1 047,91 Kč
  • FlixBus
    0:40
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 8h 20m
    9:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od1 050,49 Kč
  • FlixBus
    0:40
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 10h 28m
    11:08
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od1 102,76 Kč
  • FlixBus
    0:40
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 10h 15m
    10:55
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od1 102,76 Kč
  • Eurolines Germany
    23:00
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 8h 45m
    7:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od1 812,54 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Brusel do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    15:07
    Brusel
    Doba trvání 7h 30m
    22:37
    Hamburk
    od1 232,00 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:01
    Brusel
    Doba trvání 10h 50m
    6:51
    Hamburk
    od1 232,00 Kč
  • Deutsche Bahn
    15:01
    Brusel
    Doba trvání 7h 36m
    22:37
    Hamburk
    od1 232,00 Kč
  • Deutsche Bahn
    14:14
    Brusel
    Doba trvání 8h 23m
    22:37
    Hamburk
    od1 232,00 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Brusel do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Brusel
    Doba trvání 7h 0m
    21:00
    Hamburk
    od709,26 Kč
  • BlaBlaCar
    7:00
    Brusel
    Doba trvání 7h 0m
    14:00
    Hamburk
    od788,06 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Hamburk do Brusel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Eurolines Germany
    21:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 16m
    6:01
    Brusel - Gare du Nord
    od656,72 Kč
  • FlixBus
    20:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 55m
    3:55
    Brusel - Gare du Nord
    od787,80 Kč
  • FlixBus
    21:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 5m
    7:05
    Brusel - Gare du Nord
    od787,80 Kč
  • FlixBus
    5:00
    Hamburk - Ústřední nádraží
    Doba trvání 11h 25m
    16:25
    Brusel - Gare du Nord
    od840,07 Kč
  • FlixBus
    9:45
    Hamburk - Ústřední nádraží
    Doba trvání 11h 20m
    21:05
    Brusel - Gare du Nord
    od840,07 Kč
  • FlixBus
    4:30
    Hamburk - Ústřední nádraží
    Doba trvání 11h 15m
    15:45
    Brusel - Gare du Nord
    od866,08 Kč
  • BlaBlaBus
    12:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 55m
    0:25
    Brusel - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    od866,34 Kč
  • FlixBus
    3:55
    Hamburk - Ústřední nádraží
    Doba trvání 10h 20m
    14:15
    Brusel - Gare du Nord
    od944,89 Kč
  • Becker Reisen
    20:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 15m
    5:45
    Brusel - Gare Centrale
    od1 047,91 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Hamburk do Brusel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    22:46
    Hamburk
    Doba trvání 11h 9m
    9:55
    Brusel
    od1 573,50 Kč
  • Deutsche Bahn
    22:46
    Hamburk
    Doba trvání 11h 3m
    9:49
    Brusel
    od1 573,50 Kč
  • Deutsche Bahn
    22:46
    Hamburk
    Doba trvání 11h 14m
    10:00
    Brusel
    od1 573,50 Kč
  • Deutsche Bahn
    22:46
    Hamburk
    Doba trvání 11h 28m
    10:14
    Brusel
    od1 573,50 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Hamburk do Brusel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:10
    Hamburk
    Doba trvání 7h 20m
    21:30
    Brusel
    od604,18 Kč
  • BlaBlaCar
    8:00
    Hamburk
    Doba trvání 7h 0m
    15:00
    Brusel
    od656,72 Kč
  • BlaBlaCar
    20:00
    Hamburk
    Doba trvání 6h 50m
    2:50
    Brusel
    od682,99 Kč
Chcete jet autobusem z Brusel do Hamburk nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Brusel a Hamburk a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Hamburk do Brusel na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Brusel a Hamburk, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Hamburk, alternativní destinace z Brusel, a také nejoblíbenější letištní transfery z Brusel a Hamburk.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Brusel a cíl Hamburk. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Hamburk do Brusel, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Hamburk do Brusel.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Brusel – Hamburk vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Brusel do Hamburk.

Zastávky Autobusem Brusel a Hamburk

Zastávky
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburk (Německo)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburk (Německo)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburk (Německo)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburk (Německo)
22041 Hamburk (Německo)

Brusel a Hamburk v porovnání

157,62 Kč
136,60 Kč
Brusel
Hamburk
Jízda taxíkem je ve městě Brusel 14% dražší než ve městě Hamburk.
55,16 Kč
78,81 Kč
Brusel
Hamburk
Autobusová jízdenka je ve městě Brusel 31% levnější než ve městě Hamburk.
105,08 Kč
91,94 Kč
Brusel
Hamburk
Velké pivo je ve městě Brusel 13% dražší než ve městě Hamburk.
24,89 Kč
11,11 Kč
Brusel
Hamburk
Láhev vody je ve městě Brusel 56% dražší než ve městě Hamburk.
424,46 Kč
273,24 Kč
Brusel
Hamburk
Hlavní jídlo je ve městě Brusel 36% dražší než ve městě Hamburk.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.