Autobus z Brno do Drážďany - Srovnání cen

Bus z Brno do Drážďany: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Brno do města Drážďany fakta o autobusech

Nejlevnější autobus382,81 Kč
Nejrychlejší autobus4h 15m
Nejstarší autobus5:03
Nejnovější autobus13:10
Denní autobusové spojení11 Ø
Vzdálenost290,5 km
Autobusové společnostiArda Tur, FlixBus, Eurolines Germany, RegioJet, Union Ivkoni
Chcete jet autobusem z Brno do Drážďany?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Brno a Drážďany a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Brno do Drážďany na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Brno a Drážďany, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Brno, alternativní destinace z Drážďany, a také nejoblíbenější letištní transfery z Brno a Drážďany.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Brno do Drážďany

Dnes
Zítra
01.11
02.11
od 434,77 Kč
03.11
04.11

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Arda Tur
    10:20
    Brno
    Doba trvání 4h 15m
    14:35
    Drážďany
    od382,81 Kč
  • FlixBus
    7:40
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 5h 20m
    13:00
    Dráždany - central station
    od409,61 Kč
  • Eurolines Germany
    9:00
    Brno - Ústřední nádraží
    Doba trvání 5h 25m
    14:25
    Dráždany - central station
    od434,77 Kč
  • RegioJet
    9:00
    Brno Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 5h 25m
    14:25
    Dráždany - central station
    od434,77 Kč
  • RegioJet
    7:00
    Brno Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 5h 25m
    12:25
    Dráždany - central station
    od434,77 Kč
  • RegioJet
    8:00
    Brno Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 5h 25m
    13:25
    Dráždany - central station
    od434,77 Kč
  • FlixBus
    13:10
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 5h 50m
    19:00
    Dráždany - central station
    od436,95 Kč
  • Union Ivkoni
    5:45
    Brno
    Doba trvání 5h 0m
    10:45
    Drážďany
    od592,81 Kč
  • Eurolines Germany
    5:03
    Brno - Ústřední nádraží
    Doba trvání 5h 22m
    10:25
    Dráždany - central station
    od607,03 Kč
  • Eurolines Germany
    12:09
    Brno - Ústřední nádraží
    Doba trvání 5h 16m
    17:25
    Dráždany - central station
    od607,03 Kč
  • Union Ivkoni
    7:45
    Brno
    Doba trvání 5h 0m
    12:45
    Drážďany
    od630,00 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Brno do Drážďany

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    3:18
    Brno
    Doba trvání 5h 28m
    8:46
    Drážďany
    od516,80 Kč
  • Deutsche Bahn
    7:01
    Brno
    Doba trvání 5h 45m
    12:46
    Drážďany
    od516,80 Kč
  • RegioJet
    8:09
    Brno - Ústřední nádraží
    Doba trvání 6h 16m
    14:25
    Dráždany - central station
    od607,03 Kč
  • RegioJet
    8:13
    Brno - Židenice
    Doba trvání 6h 12m
    14:25
    Dráždany - central station
    od607,03 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Brno do Drážďany

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    0:00
    Brno
    Doba trvání 4h 20m
    4:20
    Drážďany
    od300,78 Kč
  • BlaBlaCar
    0:20
    Brno
    Doba trvání 4h 20m
    4:40
    Drážďany
    od300,78 Kč
  • BlaBlaCar
    16:30
    Brno
    Doba trvání 4h 30m
    21:00
    Drážďany
    od437,50 Kč
  • BlaBlaCar
    17:30
    Brno
    Doba trvání 4h 20m
    21:50
    Drážďany
    od437,50 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Drážďany do Brno

Autobus z Brno do Drážďany: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Brno a cíl Drážďany. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Drážďany do Brno.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Brno do Drážďany.
Mimochodem: u trasy Brno – Drážďany vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Brno a Drážďany

Zastávky
Bayrische Str. 14, 01069 Drážďany (Německo)
Drážďany (Německo)
Schlesischer Platz , Drážďany (Německo)
Kötzschenbroder Str. , 01139 Drážďany (Německo)
Bayrische Str. , Drážďany (Německo)

Brno a Drážďany v porovnání

70,00 Kč
153,12 Kč
Brno
Drážďany
Jízda taxíkem je ve městě Brno 55% levnější než ve městě Drážďany.
25,00 Kč
62,89 Kč
Brno
Drážďany
Autobusová jízdenka je ve městě Brno 61% levnější než ve městě Drážďany.
30,00 Kč
82,03 Kč
Brno
Drážďany
Velké pivo je ve městě Brno 64% levnější než ve městě Drážďany.
14,03 Kč
5,63 Kč
Brno
Drážďany
Láhev vody je ve městě Brno 60% dražší než ve městě Drážďany.
161,90 Kč
145,26 Kč
Brno
Drážďany
Hlavní jídlo je ve městě Brno 11% dražší než ve městě Drážďany.

Spojení sběrnice z Brno az Drážďany

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.