Autobus z Bradford do Newcastle a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Bradford do Newcastle

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Bradford do města Newcastle fakta o autobusech

Nejlevnější autobus270,51 Kč
Nejrychlejší autobus3h 35m
Nejstarší autobus0:50
Nejnovější autobus23:40
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost131,8 km
Autobusové společnostiNational Express

Nejlevnìjší autobusové spoje z Bradford do Newcastle

Dnes
od 533,41 Kč
Zítra
od 547,82 Kč
08.08
od 533,41 Kč
09.08
od 547,82 Kč
10.08
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    22:00
    Bradford
    Doba trvání 3h 35m
    1:35
    Newcastle
    od270,51 Kč
  • National Express
    14:20
    Bradford
    Doba trvání 3h 40m
    18:00
    Newcastle
    od274,43 Kč
  • National Express
    23:40
    Bradford
    Doba trvání 5h 40m
    5:20
    Newcastle
    od337,30 Kč
  • National Express
    8:15
    Bradford
    Doba trvání 6h 25m
    14:40
    Newcastle
    od367,56 Kč
  • National Express
    8:00
    Bradford
    Doba trvání 6h 40m
    14:40
    Newcastle
    od367,56 Kč
  • National Express
    0:50
    Bradford
    Doba trvání 4h 30m
    5:20
    Newcastle
    od367,56 Kč
  • National Express
    11:00
    Bradford
    Doba trvání 3h 40m
    14:40
    Newcastle
    od367,56 Kč
  • National Express
    20:15
    Bradford - Central Coach Station
    Doba trvání 4h 5m
    0:20
    Newcastle Coach Station
    od475,74 Kč
  • National Express
    20:15
    Bradford - Central Coach Station
    Doba trvání 4h 30m
    0:45
    Newcastle Coach Station
    od547,82 Kč
  • National Express
    20:15
    Bradford - Central Coach Station
    Doba trvání 4h 15m
    0:30
    Newcastle Coach Station
    od547,82 Kč
  • National Express
    16:00
    Bradford - Central Coach Station
    Doba trvání 4h 35m
    20:35
    Newcastle Coach Station
    od547,82 Kč
  • National Express
    17:00
    Bradford - Central Coach Station
    Doba trvání 3h 40m
    20:40
    Newcastle Coach Station
    od547,82 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Bradford do Newcastle

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    12:30
    Bradford
    Doba trvání 2h 1m
    14:31
    Newcastle
    od259,50 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Newcastle do Bradford

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    13:30
    Newcastle
    Doba trvání 4h 0m
    17:30
    Bradford
    od255,38 Kč
  • National Express
    13:20
    Newcastle
    Doba trvání 3h 40m
    17:00
    Bradford
    od255,38 Kč
  • National Express
    10:40
    Newcastle
    Doba trvání 4h 15m
    14:55
    Bradford
    od270,51 Kč
  • National Express
    17:30
    Newcastle
    Doba trvání 4h 55m
    22:25
    Bradford
    od270,51 Kč
  • National Express
    10:10
    Newcastle
    Doba trvání 3h 55m
    14:05
    Bradford
    od301,82 Kč
  • National Express
    9:20
    Newcastle
    Doba trvání 4h 10m
    13:30
    Bradford
    od316,95 Kč
  • National Express
    6:55
    Newcastle Coach Station
    Doba trvání 4h 45m
    11:40
    Bradford - Central Coach Station
    od475,74 Kč
  • National Express
    14:15
    Newcastle Coach Station
    Doba trvání 5h 40m
    19:55
    Bradford - Central Coach Station
    od475,74 Kč
  • National Express
    11:20
    Newcastle Coach Station
    Doba trvání 4h 10m
    15:30
    Bradford - Central Coach Station
    od547,82 Kč
  • National Express
    7:10
    Newcastle Coach Station
    Doba trvání 4h 30m
    11:40
    Bradford - Central Coach Station
    od547,82 Kč
  • National Express
    8:20
    Newcastle Coach Station
    Doba trvání 5h 20m
    13:40
    Bradford - Central Coach Station
    od547,82 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Newcastle do Bradford

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Newcastle
    Doba trvání 2h 40m
    8:40
    Bradford
    od403,66 Kč
Chcete jet autobusem z Bradford do Newcastle nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Bradford a Newcastle a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Newcastle do Bradford na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Bradford a Newcastle, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Newcastle, alternativní destinace z Bradford, a také nejoblíbenější letištní transfery z Bradford a Newcastle.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Bradford a cíl Newcastle. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Newcastle do Bradford, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Newcastle do Bradford.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Bradford – Newcastle vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Bradford do Newcastle.

Zastávky Autobusem Bradford a Newcastle

Zastávky
B1307 , Newcastle (Spojené království)
Strawberry Place , NE1 Newcastle (Spojené království)
Newcastle (Spojené království)
Westmorland Lane , NE1 4BN Newcastle (Spojené království)
Percy St 13, NE1 7RW Newcastle (Spojené království)
Newcastle (Spojené království)

Bradford a Newcastle v porovnání

115,95 Kč
122,54 Kč
Bradford
Newcastle
Jízda taxíkem je ve městě Bradford 6% levnější než ve městě Newcastle.
74,97 Kč
72,08 Kč
Bradford
Newcastle
Autobusová jízdenka je ve městě Bradford 4% dražší než ve městě Newcastle.
100,91 Kč
100,91 Kč
Bradford
Newcastle
Velké pivo je ve městě Bradford 0% dražší než ve městě Newcastle.
25,95 Kč
28,83 Kč
Bradford
Newcastle
Láhev vody je ve městě Bradford 10% levnější než ve městě Newcastle.
222,42 Kč
136,96 Kč
Bradford
Newcastle
Hlavní jídlo je ve městě Bradford 39% dražší než ve městě Newcastle.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.