Autobus z Birmingham Letiště (BHX) do Coventry

Najděte levné kyvadlové autobusy z Coventry do Birmingham Letiště

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Birmingham Letiště – Coventry? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Birmingham Letiště – Coventry. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Birmingham Letiště (BHX) do Coventry

Nejlevnější autobus 119,10 Kč
Nejrychlejší autobus 0h 25m
Nejstarší autobus 2:15
Nejnovější autobus 17:40
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 16,0 km
Autobusové společnosti National Express, megabus
Chcete cestovat autobusem z Birmingham Letiště do Coventry?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Coventry a Birmingham Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně National Express nebo megabus. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Coventry a Birmingham Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Birmingham Letiště a Coventry, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Coventry pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Birmingham Letiště.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Birmingham Letiště – Coventry byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Birmingham Letiště – Coventry, ale nyní nejezdí.
 • National Express
  17:40
  Birmingham Letiště
  Doba trvání 0h 25m
  18:05
  Coventry - Pool Meadow Bus Station
  od 119,10 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 24.05.2021
 • megabus
  2:15
  Birmingham Letiště
  Doba trvání 0h 25m
  2:40
  Coventry - Pool Meadow Bus Station
  od 226,89 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 02.10.2021

Birmingham Letiště Autobus ve směru Coventry: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Birmingham Letiště jako výchozí stanici a Coventry jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Coventry do Birmingham Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Coventry do Birmingham Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Birmingham Letiště – Coventry. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí 119,10 Kč s dopravcem National Express, zatímco nejkratší doba jízdy činí 0h 25m. Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Birmingham Letiště – Coventry vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Birmingham Letiště a Coventry: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Coventry
Parkway 2446, CV2 2SR Coventry (Spojené království)
Coventry - Pool Meadow Bus Station
Fairfax St , Coventry (Spojené království)
Coventry - Transport Museum
CV1 1AH Coventry (Spojené království)
Coventry - Trinity St
Trinity St , CV1 1FL Coventry (Spojené království)
Coventry - University of Warwick
Gibbet Hill Rd , CV4 7AL Coventry (Spojené království)
Coventry - University of Warwick Gibbet Hill
Gibbet Hill Rd , CV4 7AJ Coventry (Spojené království)
Coventry - University of Warwick Westwood
Westwood Way 10, CV4 8JA Coventry (Spojené království)
Coventry Cannon Park
De Montfort Way , Coventry (Spojené království)
Coventry Ricoh Arena
Judds Ln , CV6 6AQ Coventry (Spojené království)
Coventry Ústřední nádraží
Coventry (Spojené království)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Birmingham Letiště do Coventry

Kolik stojí autobusová jízdenka z Birmingham Letiště do Coventry?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 119,10 Kč a doba jízdy činí 0h 25m do stanice Coventry. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Birmingham Letiště – Coventry?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 119,10 Kč do 226,89 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Coventry.

Kolik autobusových spojů z Birmingham Letiště do Coventry bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Birmingham Letiště do Coventry každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Birmingham Letiště – Coventry?

National Express nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Birmingham Letiště do Coventry, které trvá 0h 25m. Jízdenky na toto spojení stojí 119,10 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Birmingham Letiště do Coventry?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Birmingham Letiště – Coventry1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: megabus

Kdy odjíždí první autobus z Birmingham Letiště do Coventry?

První autobus do Coventry z Birmingham Letiště vyjíždí v 2:15. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Birmingham Letiště do Coventry?

Poslední autobus z Birmingham Letiště do Coventry odjíždí v 17:40. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Birmingham Letiště – Coventry?

Na autobusové trase Birmingham Letiště – Coventry mají cestující na výběr různé dopravce, např. National Express a megabus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Birmingham Letiště do Coventry?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Birmingham Letiště – Coventry si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Birmingham Letiště do Coventry?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Birmingham Letiště do Coventry ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Birmingham Letiště a z Coventry

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.