Dálkový autobus do Billund

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Billund

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Billund, které obvykle najdete?
 • FlixBus
  8:20
  Kodan - Ingerslevsgade DGI
  Doba trvání 4h 0m
  12:20
  Billund - Legoland
  od448,93 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 29.10.2020
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
380,91 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Billund
Dánsko
6 160
Chcete jet autobusem do Billund?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Billund a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Billund na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Billund, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Billund.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Billund, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Billund zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Billund.

Všechny autobusové zastávky v Billund

Zastávky
Billund - Legoland
Nordmarksvej 9, 7190 Billund (Dánsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Billund

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Billund. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Billund a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Billund mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Kolding, Vejle nebo Horsens, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Billund se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Herning, Silkeborg, Fredericia a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Billund Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.